W niedzielę o 17:30 Manchester City podejmie londyński Arsenal w Premier League. To starcie może zadecydować o losach tegorocznego Mistrzostwa Anglii. Betfan oferuje freebet 200 PLN za gola którejkolwiek z drużyn w hitowym starciu The Citizens z The Gunners.

Kod promocyjny BetfanTYPERVIP
Stawka kuponuDokładnie 30 PLN
Wymagane zdarzenieDowolne przedmeczowe zdarzenie w meczu City vs Arsenal
BonusFreebet 200 PLN, jeśli w meczu Man City z Arsenalem padnie min. 1 bramka
ObrótBez wymagań kursowych, w ciągu 72h od przyznania

Na starcie Man City z Arsenalem czekają chyba wszyscy fani wyspiarskiej piłki i nie tylko. Mecz powinien obfitować w emocje i mnóstwo ofensywnych akcji. Betfan proponuje aż 200 PLN we freebecie za przynajmniej 1 gola we wspomnianym meczu.

Jak odebrać bonus?

W dniach 29.03 - 31.03.2024, do godziny 17:30, zarejestruj konto u bukmachera Betfan z kodem TYPERVIP i dokonaj pierwszego depozytu na kwotę wynoszącą dokładnie 30 PLN. Wyraź także wszystkie zgody marketingowe. Kolejno postaw pierwszy w historii konta kupon SOLO lub AKO za dokładnie 30 PLN i zagraj dowolne przedmeczowe zdarzenie na mecz Manchester City vs Arsenal. Łączny kurs kuponu musi wynieść co najmniej 2.00. Otrzymasz freebet o wartości 200 PLN w ciągu 48h od zakończenia meczu, jeśli we wspomnianym starciu padnie przynajmniej 1 gol. Kupon postaw za środki z salda głównego.

  • Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym TYPERVIP
  • Dokonaj pierwszego depozytu na kwotę dokładnie 30 PLN i wyraź wszystkie zgody marketingowe
  • Zagraj pierwszy kupon AKO lub SOLO i umieść na nim dowolne zdarzenie przedmeczowe dotyczące meczu Man City vs Arsenal
  • Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 30 PLN, a kurs łączny przynajmniej 2.00
  • Niezależnie od wyniku kuponu, jeśli w meczu City z Arsenalem padnie min. 1 bramka, otrzymasz freebet 200 PLN

Kupon musi zostać rozliczony do 31.03.2024 do godziny 23:59. Promocja dotyczy pierwszych 500 użytkowników, którzy spełnią powyższe kroki. Kupony rozliczone w całości jako zwrot stawki lub wypłacone przez gracza za pomocą cashout nie będą zaliczone na poczet bonusu. Promocje akwizycyjne dla nowych graczy oraz promocja z ofertą powitalną „Bonus 200% do 300 PLN” nie łączą się ze sobą. Tym samym klient może skorzystać wyłącznie z jednej tego typu promocji w danym czasie.

Obrót

  • Termin: 72h od otrzymania
  • Bez żadnych wymagań kursowych
  • Maksymalna wygrana z freebetu to 2000 PLN