Mło które mecze piłkarskie emocjonują tak bardzo, jak europejskie puchary. W czwartek rozegrane zostaną spotkania Ligi Europy i Ligi Konferencji, w których zagrają między innymi Legia Warszawa i Raków Częstochowa. A Betfan ma dla nas atrakcyjny freebet. Bukmacher w najnowszej promocji gwarantuje nam aż 100 zł bonusu.

Wtorek i środa zarezerwowane były dla Ligi Mistrzów. Czwartek to Liga Europy i Konferencji. A tam nie brakuje też hitów. Przede wszystkim uwagę kierujemy oczywiście na spotkania Rakowa i Legii. Mistrz Polski w 4. kolejce Ligi Europy zagra na wyjeździe ze Sportingiem. Legia podejmie natomiast Zrinjski Mostar. Po tych meczach spodziewamy się wielu emocji i przede wszystkim bramek. Znakomicie zapowiada się również starcie Toulouse z Liverpoolem. Spory potencjał na hit ma też mecz Aston Villa - AZ Alkmaar.

Jak skorzystać z promocji?

Najnowsza promocja od Betfan obowiązuje jedynie 9 listopada. Żeby wygrać 100 zł freebetu, trzeba postawić kupon AKO na którym znajdą się wyłącznie typy z oferty na Ligę Europy i Ligę Konferencji. Kurs musi wynieść min. 10.00, a stawka kuponu musi wynieść dokładnie 29 zł. Co ważne, kupon musi zostać rozliczony w dniu trwania promocji. Jeśli okaże się wygrany, otrzymamy oprócz regularnej wygranej freebet o wartości 100 zł. Na jego wykorzystanie będzie 48h. Freebet nie podlega warunkom obrotu, ani kursom minimalnym. promocji nie biorą udziału kupony postawione za środki bonusowe. Promocja Betfan nie łączy się z bonusem powitalnym.

  • Zarejestruj konto na Betfan. Wykorzystaj przy tym kod TYPERVIP
  • Postaw kupon AKO z wydarzeniami wyłącznie z oferty na Ligę Europy i Lige Konferencji
  • Kurs minimalny kuponu musi wynieść 10.00
  • Stawka kuponu musi wynosić dokładnie 29 zł
  • W przypadku trafienia, poza regularną wygraną otrzymamy freebet o wartości 100 zł
  • Freebet ważny będzie przez 48h i możemy wykorzystać go na dowolne zakłady

Wygrana z zakładu zawartego za freebet doliczana jest do salda głównego jako zysk z zawartego zakładu (wygrana minus stawka). W przypadku gdy, zakład zawarty za freebet zostanie rozliczony jako zwrot stawki wówczas stawka z tego zakładu nie podlega zwrotowi.