Fortuna to jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Tym razem firma bukmacherska wchodzi w świat Freak Fight, aby zapewnić fanom mieszanych sztuk walki dodatkowe emocje. Jako jedyna posiada licencje na wystawianie zakładów związanych z galą Prime Show MMA. Warto podkreślić, że obstawiać można nie tylko sam wynik starcia, ale również inne zdarzenia z nim związane (np. ilość rund, sposób skończenia)

Co to oznacza dla kibiców?

Prime MMA jest to polska organizacja, która powstała w 2021 roku we Wrocławiu. Odbywają się na niej głównie pojedynki w formule MMA, jednak regularnie pojawiają się starcia w formułach bokserskich i kickbokserskich. Twarzą federacji jest jeden z najpopularniejszych freakfighterów Kasjusz „Don Kasjo” Życiński. Do tej pory odbyło się już 6 gal Prime MMA, jednak włodarze zapewniają, że na tym nie poprzestaną.

Dołączenie Fortuny do grona sponsorów wydarzenia to świetna wiadomość dla kibiców dobrego freak fightu. Walki celebrytów dostarczają wiele emocji, ale Fortuna swoją ofertą zakładów zadba o to, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wybrednych kibiców.

Przy starciach na galach Prime Show MMA możesz obstawiać:

  • kto wygra
  • liczbę rund
  • w której rundzie zakończy się pojedynek

Przy okazji najpopularniejszych starć pojawiają się również zakłady specjalne. Może być to oferta na to, czy dany zawodnik wygra w daną ilość sekund, czy będzie dyskwalifikacja, lub czy zdarzy się inne abstrakcyjne zdarzenie. Bukmacher przygotował specjalną ofertę dla kibiców Prime Show MMA, którzy będą mogli założyć konto na preferencyjnych warunkach.