Fortuna jest jednym z najbardziej znanych zakładów bukmacherskich w Polsce. Firma sygnuje swoim logo oraz współpracami największe wydarzenia sportowe, w tym także gale MMA. Od 3 lat Fortuna współpracuje z KSW, czyli największą i najstarszą organizacją promującą walki MMA. Ich współpraca początkowo miała trwać tylko rok, jednakże obydwie strony były bardzo zadowolone ze wspólnych działań i postanowiły przedłużyć kontrakt.

Rok 2020, czyli początek współpracy pomiędzy KSW i Fortuną

Organizacja KSW jest nie tylko największą organizacją MMA w Polsce, ale także i jedną z największych w Europie. Działająca od blisko dwóch dekad organizacja od lat jest synonimem walk MMA na najwyższym sportowym poziomie. Przez lata działalności organizacja KSW współpracowała z wieloma różnymi partnerami biznesowymi. W przypadku walk MMA bardzo istotna jest współpraca z zaufanym zakładem bukmacherskim.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie nawiązały współpracę z organizacją KSW 11 lipca 2020 roku. Wówczas dwie strony podpisały dwuletni kontrakt, który miał obowiązywać do końca 2022 roku. W marcu 2022 umowę przedłużono o kolejne dwa lata, czyli do końca 2024 roku. W ramach współpracy Fortuna jest oficjalnym bukmacherem KSW. Oznacza to, że firma ma prawo do ekskluzywnej promocji swoich usług w trakcie gal KSW. Dzięki tej współpracy Fortuna ma także prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników KSW w swoich kampaniach reklamowych. Co więcej, Fortuna jest obecna na galach KSW w postaci logotypów i banerów reklamowych.

Współpraca Fortuny z KSW jest bardzo korzystna dla obu stron. Fortuna zyskała dostęp do dużej grupy docelowej, czyli fanów sportów walki. Z kolei organizacja KSW wzmocniła swoją pozycję na rynku bukmacherskim. Ewidentny win-win.