Zakłady bukmacherskie Fortuna zostały ogłoszone oficjalnym sponsorem federacji Clout MMA. Logo firmy było widoczne dla opinii publicznej na konferencji prasowej w Warszawie. Ambasadorami marki są Sławomir Peszko i Lexy Chaplin

Fortuna współpracowała dotąd z federacją High League, organizowaną przez rapera Malika Montanę. Partnerstwo układało się dotąd bez zarzutu. Doszło jednak do zablokowania kont bankowych federacji przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

W oświadczeniu przeczytać możemy:

“High League Bielski sp. Komandytowo-akcyjna działa w ramach federacji High League, która zajmuje się organizowaniem gali typu freak show fight. Beneficjentami rzeczywistymi tego podmiotu są m.in. obywatele Federacji rosyjskiej pochodzenia czeczeńskiego: Khazhbi Edelbiev i jego siostra Diana Edelbieva”.

W tej sytuacji firma bukmacherska zakończyła współpracę z federacją High League ze skutkiem natychmiastowym. Długo nie trzeba było czekać na ogłoszenie nowego partnerstwa z nowo utworzoną federacją Clout MMA. Co ciekawe, jej ambasadorami są Sławomir Peszko i Lexy Chaplin. Pierwsza gala ma odbyć się 5. sierpnia na warszawskim Torwarze. Jednym z zawodników może być były reprezentant Polski w piłce nożnej.