Nowy sezon bardzo często niesie ze sobą dużo zmian, jeżeli chodzi o współprace sponsoringowe. Nie inaczej jest i tym razem. Bukmacher forBET pojawi się m.in. na koszulkach meczowych ekstraklasowej Cracovii.

forBET podpisuje umowę z Cracovią!

Strony nie zdradziły zbyt wielu szczegółów podpisanej umowy. Wiemy jednak, że jest to druga najwyższa umowa sponsoringowa w historii klubu. Przed nią znajduje się tylko ta z grupą Comarch. Na ten moment, strony będą ze sobą współpracować podczas sezonu 2024/2025. Nie zostało ujawnione, czy bukmacher zarezerwował sobie możliwość przedłużenia tej współpracy.

Zdaje się, że współpraca będzie miała obustronne korzyści. Bukmacher forBET z pewnością sporo zyska wizerunkowo, a także najpewniej przyciągnie do siebie kibiców krakowskiego zespołu. Już teraz warto jest rozważyć otworzenie konta u tego bukmachera, używając kod promocyjny forBET. Z drugiej strony, Cracovia ma za sobą bardzo słaby sezon i spory zastrzyk gotówki, może się okazać bardzo przydatny.

Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w rodzinie Cracovii. To dla nas zaszczyt, że forBET może dołączyć do najstarszego klubu w Polsce. Cracovia to tradycja, to wierni kibice, ale także ciekawe perspektywy sportowe. Mogę obiecać, że jako stabilny i wiarygodny sponsor będziemy pewnym punktem drużyny i nie zawiedziemy oczekiwań - Prezes forBET, Paweł Majewski