Jednobramkowa zaliczka to niewielka przewaga dla Rakowa Częstochowa przed rewanżowym meczem z Florą. Zwłaszcza, że teraz Medalikom przyjdzie zmierzyć się z rywalem w Talinie. Mistrz Estonii udowodnił w Częstochowie, że potrafi grać niezwykle skoncentrowanie w obronie. Trzymamy kciuki za Raków, bo wtorkowe starcie na pewno nie będzie należało do najłatwiejszych.

Flora Tallinn - Raków Częstochowa typy

Miało być łatwe i wysokie zwycięstwo, a były męczarnie. Raków wygrał w Częstochowie z Florą 1:0, co stawia go w lepszej sytuacji przed rewanżem. Pierwsze mecze sezonu, jak choćby ten z Legią w Superpucharze pokazały, że ofensywa Medalików nie funkcjonuje jeszcze na odpowiednim poziomie. Z tego też powodu o zwycięstwo w rewanżu eliminacji do Ligi Mistrzów będzie niezwykle trudno. Warto rozważyć typ Poniżej 2.5 gola z kursem 1.74 na Fortunie. Zachęcamy do założenia u bukmachera konta z naszym kodem promocyjnym. W ten sposób zyskacie dostęp do bonusu powitalnego Fortuna.

Flora Tallinn traci niewiele bramek. W żadnym z ostatnich sześciu spotkań rywale nie strzelili jej więcej niż jednej bramki. Sztab szkoleniowy mistrza Estonii właśnie na konsekwencji w defensywie chce oprzeć ewentualny sukces, jakim byłoby wyeliminowanie Rakowa. Korzystnie prezentuje się typ Obie drużyny strzelą gola/Nie z kursem 1.74. Po więcej darmowych typów bukmacherskich zapraszamy do sekcji zapowiedzi redaktorów, a także Typy Dnia.

Flora - Raków kursy bukmacherskie

Mimo że Raków Częstochowa we wtorek grać będzie na wyjeździe, to i tak jest faworytem spotkania z Florą Tallinn. Kurs na zwycięstwo mistrza Polski wynosi około 1.65. Typ na remis wynosi w przedziale między 3.65, a 3.90. Wysoka natomiast jest linia na wygraną Flory Talinn - aż 5.40. Warto również przyjrzeć się kursom na liczbę goli, co stanowi dobrą alternatywę dla klasycznych zakładów trzydrogowych.

Promocje od bukmacherów

Superbet, podobnie jak przed pierwszym starciem Rakowa Częstochowa z Florą Tallinn oferuje nam nowy bonus. Oferuje kurs aż 200.00 na zwycięstwo mistrza Polski. Wystarczy zarejestrować konto i wpłacić 50 zł. Następnie postawić kupon SOLO na wygraną Rakowa z Florą za 2 zł. W przypadku wygranej otrzymamy bonus 400 zł. Więcej szczegółów w tekście Kurs 200.00 na zwycięstwo Rakowa.

Przewidywane składy

Raków na pierwszy mecz eliminacji z Florą wyszedł ustawiony dość ofensywnie. Podobnego rozwiązania powinniśmy spodziewać się również w rewanżu. Dawid Szwarga zdecydował się na wiele rotacji na spotkanie z Legią Warszawa w Superpucharze Polski. Dlatego liderzy powinni wybiec do rywalizacji z Florą świezi i pełni energii.

  • Flora: Grunvald - Lilander, Kuusk, Seppik, Husaar - Kreida, Vassiljev, Mihhailov, Miller, Ojamaa - Reinkort
  • Raków: Kovacevic - Svarnas, Arsenic, Rundic - Tudor, Kochergin, Lederman, Silva - Nowak, Zwoliński, Wdowiak

Wyniki ostatnich meczów

Pierwsze spotkanie z Florą Tallinn nie do końca potoczyło się po myśli sztabu szkoleniowego Rakowa Częstochowa. Udało się je jednak wygrać 1:0. Medaliki musiały jednak uznać wyższość w superpucharze Polski przeciwko Legii Warszawa. Kolejny raz nie udało im się strzelić gola w regulaminowym czasie. O zwycięstwie zadecydował konkurs jedenastek, w którym Wojskowi byli lepsi.

Flora w przeciwieństwie do Rakowa nie rozegrała żadnego spotkania pomiędzy pierwszym meczem eliminacji do Ligi Mistrzów, a rewanżem. Zawodnicy mistrza Estonii do rywalizacji przystąpią na pewno wypoczęci i naładowani pozytywną energią.

Flora Tallinn - Raków Częstochowa mecz eliminacji do Ligi Mistrzów

Raków miał przynajmniej kilka dogodnych okazji do podwyższenia wyniku pierwszego meczu z Florą Tallinn. Niestety nie udało się ich wykorzystać. Zaliczka jednobramkowa jest niewielka, jednak pozwalająca podejść do rewanżu ze względnym komfortem. Oba zespoły prezentowały się przede wszystkim pewnie w defensywie. Po rewanżu możemy spodziewać się znów dość zamkniętego spotkania, w którym może nie paść zbyt wiele bramek. Liczymy, podobnie jak bukmacherzy, że Medalikom uda się obronić zaliczkę i awansować do kolejnej fazy eliminacji Ligi Mistrzów.

Transmisja

Rewanżowy mecz eliminacji do Ligi Mistrzów między Rakowem Częstochowa i Florą Tallinn ponownie obejrzycie na antenie TVP Sport. Tylko ta stacja gwarantuje darmową i w pełni legalną transmisję. Mecz obejrzycie także w Internecie, na stronie sport.tvp.pl. Początek rywalizacji już we wtorek 18 lipca o godzinie 19:00.


Gdzie znajdę więcej typów bukmacherskich na mecz Flora - Raków Częstochowa?
Więcej typów na to spotkanie znajdziecie na naszej stronie w zakładce Typy Dnia.
Który bukmacher oferuje najwyższy kurs na wygraną Rakowa z Florą?
Najwyższy kurs na zwycięstwo mistrza Polski oferuje Superbet - 1.67.