Zarówno dla Fiorentiny, jak i West Hamu ewentualna wygrana w finale Ligi Konferencji będzie przepustką do udziału w przyszłej edycji Ligi Europy. Zdecydowanie jest o co walczyć. W środowym finale zmierzą się dwie ekipy, który okazały się zdecydowanie najlepsze na tle konkurencji. Superbet przygotował dla nas promocję, w ramach której możemy postawić na zwycięzcę finału Ligi Konferencji z unikalnym kursem aż 200.00.

Fiorentina – West Ham: kurs 200.00 na zwycięzcę

W tym tygodniu czekają nas aż dwa finały europejskich pucharów. Najpierw w środę zmierzą się Fiorentina z West Hamem. W sobotę natomiast Manchester City powalczy z Interem Mediolan w finale Ligi Mistrzów. Najlepsi bukmacherzy nie wskazują faworyta w finale Ligi Konferencji. Kursy oferowane na Fiorentinę i West Ham są niemal identyczne i wynoszą około 2.70. Potencjał obu zespołów, a także jakość ich kadr są porównywalne. Obie także w ostatnim czasie notowały na zmianę mecze lepsze i gorsze.

Do tej pory Fiorentina i West Ham nie miały jeszcze okazji ze sobą rywalizować. Oceniając po samej drabince, można odnieść wrażenie, że to Viola mierzyła się z bardziej wymagającymi rywalami. Istnieje obawa, że w barwach Fiorentiny nie będzie mógł zagrać Gaetano Castrovilli, który narzekał ostatnio na uraz. Po stronie West Hamu nie zagra na pewno kontuzjowany Gianluca Scamacca. Jeśli szukacie typów na ten mecz, dobrze trafiliście. Znajdziecie je w naszej zapowiedzi, a także w zakładce Typy Dnia.

Regulamin

Zasady promocji Superbet

Bukmacher Superbet na okazję finału Ligi Konferencji Europy przygotował dla nas specjalną promocję. Oferuje kurs aż 200.00 na zwycięstwo Fiorentiny lub West Hamu. Aby wziąć w niej udział, należy założyć konto u bukmachera, do czego również możecie wykorzystać nasz kod promocyjny Superbet. Następnie należy wpłacić pierwszy depozyt na minimum 50 PLN i postawić 2 PLN na zwycięzcę finału Ligi Konferencji. W przypadku trafienia otrzymamy wygraną i bonus w wysokości aż 400 PLN. Bonus podlega warunkowi trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym dla pojedynczego zdarzenia 1.30.

Warunki promocji Superbet