Już w najbliższą środę czeka nas kolejny z europejskich finałów. O puchar Ligi Konferencji Europy powalczą Fiorentina i West Ham. Oba zespoły mają podobny potencjał, dlatego możemy spodziewać się wyrównanego starcia. Specjalnie na okazję finału bukmacher Betfan przygotował dla nas atrakcyjną promocję. W jej ramach możemy uzyskać satysfakcjonujący freebet.

Liga Konferencji: freebet 50 zł na mecz Fiorentina - West Ham

Trudno powiedzieć, żeby West Ham zakończył sezon ligowy w satysfakcjonujący sposób. Młoty przegrały z walczącym o utrzymanie Leicester, co nie świadczy o nich najlepiej. A już za rogiem finał Ligi Konferencji. W nim przyjdzie im się zmierzyć z Fiorentiną, która przeżywa dobry okres. Viola wygrała trzy z ostatnich pięciu meczów i ma ogromną ochotę sięgnąć po pierwsze trofeum w swojej nowożytnej historii. Najlepsi bukmacherzy nie wskazują wyraźnego faworyta w finale. Kursy na obie drużyny są niemal identyczne i wynoszą w przybliżeniu 2.75.

Finał Ligi Konferencji będzie pierwszym w historii spotkaniem bezpośrednim między Fiorentiną i West Hamem. Jest to mecz nie tylko o puchar. Zwycięstwo zapewni automatyczny awans do przyszłorocznej edycji Ligi Europy. Jest zatem o co walczyć. Darmowe typy bukmacherskie znajdziecie na naszej stronie internetowej. Polecamy zapoznać się z zapowiedzią naszych redaktorów, a także na bieżąco sprawdzać zakładkę Typy Dnia. Tam swoimi propozycjami dzielą się członkowie naszej społeczności.

Regulamin

Zasady promocji Betfan

Promocja Betfan na okazję finału Ligi Konferencji trwa do 7 czerwca, godz. 21:00. W jej ramach możemy wygrać nawet 50 zł freebetu. Żeby tak się stało, należy zagrać kupon zawierający zdarzenie z oferty na finał Ligi Konferencji. Minimalny kurs dla kuponu to 2.50. Stawka musi wynosi dokładnie 19 lub 99 zł. W zależności od niej, otrzymamy odpowiednio 10 lub 50 zł freebetu. Będzie on do wykorzystania na dowolne kupony. Jeśli nie macie jeszcze konta u tego bukmachera, załóżcie je z wykorzystaniem naszego kodu promocyjnego Betfan. Wówczas atrakcyjny bonus powitalny stanie przed wami otworem.

Warunki promocji Betfan