Podczas gali FAME MMA 16 doszło do ogłoszenia walki pomiędzy Filipem "Filipkiem" Marcinkiem a Robertem Karasiem. Kiedy odbędzie się pojedynek? Na jakich zasadach zmierzą się ze sobą Filipek i Karaś?

Filipek vs Karaś na FAME MMA

Filipek vs Karaś to pojedynek, który z pewnością dostarczy kibicom wielu emocji. Do ogłoszenia tego starcia doszło po wygranej Filipka z Daro Lwem. Marcinek zwyciężył juz w pierwszej rundzie przez TKO.

Zobacz także - Kto wygrał walkę Daro Lew vs Filipek?

Robert Karaś pierwotnie miał zadebiutować na gali FAME MMA 14. Jego przeciwnikiem miał być znacznie cięższy Adam "AJ" Josef. Do walki jednak nie doszło, bowiem Karaś doznał poważnej kontuzji. Jak się okazało organizacja FAME MMA nie zrezygnowała z triathlonista i po raz kolejny postanowiła zorganizować pojedynek z jego udziałem. Filipek natomiast jest doświadczonym zawodnikiem FAME MMA. Raper stoczył już pięć walk, z których wygrał trzy.

Starcie Filipek vs Karaś odbędzie się na zasadach K1, ale obaj zawodnicy będą walczyć w małych rękawicach do MMA.

Kiedy i gdzie walka Filipek vs Karaś?

Kiedy i gdzie walka Filipek vs Karaś? Do tego pojedynku dojdzie na gali FAME MMA 17. Organizacja nie ogłosiła jeszcze szczegółowych informacji na temat tej gali. Arkadiusz Tańcula zdradził jednak podczas wywiadu w klatce, że gala ta odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie. Wojciech Gola w późniejszych wypowiedziach dodał, że wydarzenie odbędzie się w lutym.