Poznaliśmy już całą kartę walk Clout MMA 2. Jednym z zawodników, który wystąpi 28 października na gali Płocku będzie były pretendent do walki o tytuł mistrza świata w boksie - Albert Sosnowski. Podczas konferencji przed Clout MMA 2 Sosnowski wypowiedział się na temat Amadeusza Ferrari, a sposób w jaki to zrobił bardzo nie spodobał się zawodnikowi FAME MMA.

Gorąco na linii Ferrari - Sosnowski

Na gali Clout MMA 2 dojdzie do walki Alberta Sosnowskiego ze znanym z Gromdy Remim Gruchałą. Obaj zawodnicy w przeszłości bardzo negatywnie wypowiadali się na temat Amadeusza Ferrari. Podczas konferencji przed galą Mateusz Kaniowski skorzystał z okazji, że na panelu z tymi zawodnikami był również obecny Adrian Cios, który jak wiadomo jest kolegą Amadeusza i zapytał Sosnowskiego i Gruchałę o Ferrariego.

Albert Sosnowski rozpoczął swoją wypowiedź od przekręcenia ksywy Amadeusza z "Ferrari" na "Frajeri". To bardzo niespodobało się zawodnikowi FAME, który w ostrych słowach zaatakował byłego pięściarza.

Zamknij k***a mordę Albert śmieciu je**ny, k***a. Ty k***o je**na, ty k***o. Walczyłeś k***a o mistrzostwo świata i skamlesz o walkę, co za łeb."

Można być pewnym, że w niedługim czasie Albert Sosnowski odpowie na tak żywiołową reakcję Amadeusza. Wątpliwe bowiem, aby tej klasy zawodnik pozwolił sobie na takie słowa w jego kierunku.