Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Arkadiusz "Aroy" Tańcula, czyli main event gali FAME MMA 19. Pomiędzy panami jest sporo złej krwi. Widać to było na konferencjach i programach przed wydarzeniem w Krakowie. Konflikt wreszcie przejdzie od słów do czynów w klatce. Kiedy walka Ferrari vs Tańcula? O której godzinie walka Ferrari vs Tańcula?

Ferrari vs Tańcula - data

Walka Ferrari vs Tańcula odbędzie się w sobotę 2 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Ferrari vs Tańcula

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w krakowskiej Tauron Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Po nich czekają nas główne pojedynki wieczoru, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA 19. Starcie Ferrariego z Tańculą jest main eventem. W związku z tym obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 23:30.