Amadeusz Ferrari i Adrian Polak zmierzą się na gali FAME MMA 13. Kto jest faworytem bukmacherów, jeśli chodzi o kursy na trzeci pojedynek obu zawodników?

Zakłady bukmacherskie Ferrari vs Polak FAME MMA 13

Zakłady bukmacherskie na walkę Ferrari vs Polak, czyli... to już było. Panowie w przeszłości dwukrotnie się ze sobą zmierzyli i dwukrotnie górą był Polak. Drugą walkę zakończył jednak będąc ciężko znokautowanym. Ferrari poprawił cios mocnym kopnięciem w parterze w głowę rywala, przez co został zdyskwalifikowany i przegrał pojedynek.

Nic więc dziwnego, że organizacja po raz kolejny zdecydowała się ich zestawić. Choć po drugiej walce w teorii się pogodzili, ich konflikt przed FAME MMA 13 zdaje się być tak ogromny, jak nigdy wcześniej, co tylko i wyłącznie dodaje emocji i zainteresowania tym starciem.

Kursy Ferrari vs Polak FAME MMA 13

Kto jest faworytem, jeśli chodzi o kursy na walkę Ferrari vs Polak na FAME MMA 13. Kursy na galę FAME MMA 13 wystawił oficjalny sponsor federacji, czyli zakłady bukmacherskie Betclic (sprawdź kod promocyjny Betclic). Trzeba przyznać, że kursy są niezwykle wyrównane. Nieznacznym faworytem jest Ferrari - 1.55. Polak nie jest jednak bez szans, gdyż kurs na jego wygraną na FAME MMA 13 wynosi 2.20.

Typy Ferrari vs Polak FAME MMA 13

Typy na Ferrari vs Polak, czyli kto wygra walkę na FAME MMA 13? Ten, który lepiej zapanuje nad emocjami. Panowie są w takim momencie swojej kariery, jeśli chodzi o występy w walkach typu freak fight, że osiągnęli już niezły poziom umiejętności, co udowodnili we wcześniejszych walkach. Polak był nawet mistrzem FAME MMA.

W ich walce, która odbędzie się na dystansie jednej rundy bez limitu czasowego, kluczowe będzie więc to, kto przystąpi do pojedynku z czystą głową i kto będzie lepiej przygotowany pod względem kondycyjnym. Ferrari w końcu wziął się za treningi pod okiem trenera Mirosława Oknińskiego, więc patrząc na ostatni pojedynek Ferrari vs Polak nic dziwnego, że on jest faworytem, jeśli chodzi o typy na Ferrari vs Polak.