Gala FEN 35 za nami. Kiedy FEN 35? Gdzie FEN 35 – jaka była lokalizacja czerwcowej gali FEN? FEN 35 PPV – czy wydarzenie było transmitowane w systemie PPV? FEN 35 bilety – czy wstęp na galę był możliwy? FEN 35 zawodnicy – jak wygląda karta walk FEN 35?

FEN 35 kiedy?

O tym, kiedy FEN 35 się odbędzie, dowiedzieliśmy się przy okazji gali FEN 34. Wówczas ogłoszono bowiem termin kolejnego wydarzenia. Termin gali FEN 35 to 26 czerwca 2021 roku. Gala FEN 35 odbyła się więc w ostatnią sobotę czerwca.

FEN 35 gdzie?

gdzie gala fen 35

To, gdzie FEN 35 się odbędzie, również dowiedzieliśmy się przy okazji wcześniejszego wydarzenia spod tego szyldu. FEN wróciło ze swoją galą do Ostródy, gdzie od wielu lat co wakacje organizuje kolejne gale. Lokalizacją gali FEN 35 był więc malowniczo położony amfiteatr w Ostródzie.

FEN 35 PPV

FEN 35 PPV? Nie tym razem. Po tym, jak podczas gali FEN 34 organizatorzy postawili na wiele walk typu freakfight i gdy produkt był dostępny w systemie PPV, kolejna gala – już czysto sportowa – btła dostępna dla wszystkich. Transmisja FEN 35 odbyła się więc na sportowych antenach telewizji Polsat, czyli wieloletniego partnera telewizyjnego Fight Exclusive Night.

FEN 35 bilety

FEN 35 bilety były dostępne w sprzedaży, gdyż rząd poluzował nieco obostrzenia związane z pandemią koronawirusa. W związku z tym kibice zobaczyli już z wysokości trybun między innymi galę KSW 61 (sprawdź typy na KSW) i zobaczyli również bohaterów gali FEN 35. Ceny biletów na czerwcową imprezę rozpoczynały się od 100 złotych. Najdroższa wejściówka VIP kosztowała z kolei 1000 złotych.

FEN 35 zawodnicy

zawodnicy na gali fen 35

FEN 35 zawodnicy, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, byli stopniowo ogłaszani przez organizację. Wiadomo było między innymi, że w najważniejszym pojedynku gali wystąpi jedna z największych gwiazd FEN, Adrian Zieliński. Jego przeciwnikiem był Alexandr Gorshechnik z Ukrainy. Starcie zakontraktowano w kategorii lekkiej.

Oprócz Zielińskiego, w klatce podczas FEN 35 zobaczyliśmy także między innymi Kamila „Bombę” Łebkowskiego czy Pawła Biernata.

FEN 35 karta walk

FEN 35 karta walk w całości została ogłoszona przed galą. Jak wyglądają wyniki gali FEN 35?

Alexandr Gorshechnik pokonał Adriana Zielińskiego przez jednogłośną decyzję sędziów
Adam Kowalski pokonał Marcina Filipczaka przez większościową decyzję sędziów
Patryk Duński pokonał Kamila Łebkowskiego przez TKO, runda 1
Krystian Bielski pokonał Juana Caballero przez jednogłośną decyzję sędziów
Kamil Kraska pokonał Jose Barriosa przez jednogłośną decyzję sędziów
Łukasz Szmajda pokonał Artura Bizewskiego przez jednogłośną decyzję sędziów (walka w K1)
Paweł Biernat pokonał Damiana Bujkowskiego przez TKO, runda 1
Bartosz Szewczyk pokonał Kacpra Miklasza przez TKO, runda 1

Data gali26 czerwca
Miejsce galiOstróda
Transmisja galiPolsat
Walka wieczoruZieliński vs Gorshechnik


Jaki jest termin gali FEN 35?
Gala FEN 35 zaplanowana jest na 26 czerwca 2021 roku.
Jaka jest lokalizacja gali FEN 35?
Gala FEN 35 odbędzie się w Ostródzie.