FEN 34 – kto wygrał? Odpowiedź na to pytanie poznaliśmy już w piątkowy wieczór. FEN 34 wyniki walk – czy były niespodzianki? FEN 34 zwycięzcy – kto wygrał swoje walki? Gala FEN 34 podsumowanie – co można powiedzieć o gali?

FEN 34 – kto wygrał?

O tym, kto wygrał FEN 34, przekonaliśmy się nietypowo, bo w piątkowy wieczór. Dlaczego w piątkowy? Na sobotę zaplanowany jest wielki finał piłkarskiej Ligi Mistrzów, w związku z czym organizatorzy podjęli decyzję o zorganizowaniu gali właśnie w piątkowy wieczór, a nie jak zwykle do tego przyzwyczaili – w sobotę.

FEN 34 wyniki

FEN 34 wyniki, jeśli chodzi o kibiców, ciekawe były głównie, biorąc pod uwagę kolejne pojedynki. Jedni kibicowali danemu zawodnikowi, inni z kolei jego przeciwnikowi. Organizatorów przede wszystkim interesują jednak FEN 34 wyniki sprzedaży PPV, o czym w wywiadach raz po raz wspomina prezes Paweł Jóźwiak.

Przypomnijmy – podczas gali FEN 34 doszło co prawda do kilku walk czysto sportowych, ale druga połowa karty to typowe freakfighty. FEN chciało tym samym przekonać się, czy taki model budowania karty walk znajdzie odzwierciedlenie, jeśli chodzi o FEN 34 wyniki PPV. Gale czysto sportowe nie „sprzedają” się bowiem najlepiej, stąd pomysł na wymieszanie walk sportowych z medialnymi.

FEN 34 zwycięzcy

FEN 34 zwycięzcy po gali znaleźli się więc zarówno wśród zawodników, jak i organizatorów, jeśli szefom FEN udało się osiągnąć cel sprzedażowy PPV. W jednym z wywiadów Jóźwiak przyznał, że celują w sprzedaż na poziomie 70 – 100 tysięcy sprzedanych subskrypcji PPV.

Zanim jednak poznaliśmy FEN 34 zwycięzcy, warto było zerknąć na kursy bukmacherów. Oficjalnym sponsorem gali była firma TOTALbet. Z kodem promocyjnym TOTALbet odbierzesz bonus powitalny za rejestrację konta.

Jeśli chodzi o FEN 34 zwycięzcy, biorąc pod uwagę kursy bukmacherów, największym faworytem na całej karcie walk była... Aniela „Lil Masti” Bogusz. Nic dziwnego – jej rywalka, Ada Śledź, to absolutna debiutantka, więc była mistrzyni FAME MMA powinna była sobie poradzić z nią bez większych problemów. I tak faktycznie było - walka trwała całe 15 sekund.

Totalbet 750x200 Bonus

FEN 34 wyniki walk

FEN 34 wyniki walk poznaliśmy więc w piątkowy wieczór. W walce wieczoru doszło do rewanżowego starcia pomiędzy Pawłem „Trybsonem” Trybałą a Łukaszem Borowskim. Ich pierwszy pojedynek zakończył się w związku z kontuzją ucha Borowskiego. Zakłady bukmacherskie TOTALbet faworyta widzieli w „Trybsonie”, na którego wygraną kurs wynosił 1.50. W rewanżu na pełnym dystansie lepszy okazał się jednak Borowski, który po walce zakończył karierę.

Łukasz Borowski pokonał Pawła Trybałę przez jednogłośną decyzję sędziów
Frans Mlambo pokonał Jonasa Magarda przez poddanie w pierwszej rundzie
Aniela „Lil Masti” Bogusz pokonała Adriannę Śledź przez poddanie w pierwszej rundzie
Cezary Oleksiejczuk pokonał Szymon Duszę przez jednogłośną decyzję sędziów
Mateusz Murański pokonał Artura Syca przez jednogłośną decyzję sędziów
Ekatharina Szakhalova pokonała Jamilę Sandorę przez poddanie w drugiej rundzie
Adam Radziszewski pokonał Kamila Piórkowskiego przez TKO w pierwszej rundzie
Paulina Brykała pokonała Wiktorię Gnieciak przez poddanie w pierwszej rundzie
Michał Piwowarski pokonał Kacpra Miklasza przez poddanie w pierwszej rundzie

FEN 34 podsumowanie

Nie ulega wątpliwości, że szefowie FEN podjęli ogromne ryzyko. Z organizacji, która kojarzyła się niemal wyłącznie ze sportem, wspierającej polski kickboxing, na galę FEN 34 stali się – dla wielu – kopią FAME MMA. FEN 34 podsumowanie, wygląda na to, jest jednak dla nich korzystne. Gala odbiła się w mediach szerokim echem, a z pewnością pomógł w tym angaż duetu Murański - Murański. Prezes Jóźwiak po gali przyznał, że jest zadowolony z wyników sprzedaży PPV, a o to przecież w tym wszystkim chodziło...