Przed tygodniem Raków Częstochowa przegrał z FC Kopenhagą w Sosnowcu 0:1. Mistrz Polski do rewanżu przystąpi zatem z jednobramkową stratą. Musi postarać się o zwycięstwo w spotkaniu wyjazdowym z mistrzem Danii, jeśli chce awansować do Ligi Mistrzów. Transmisję meczu Kopenhaga - Raków znajdziecie w polskiej telewizji.

FC Kopenhaga - Raków Częstochowa Gdzie oglądać?

Środowy mecz Rakowa Częstochowa z FC Kopenhagą wzbudza ogromne emocje. Spotkanie Medalików z mistrzem Danii obejrzycie na antenach TVP Sport, Polsatu Sport i Polsatu Sport Premium 1. Początek rywalizacji już o godzinie 21:00. Mecz rozgrywany będzie na Parken Stadium w Kopenhadze.

Bukmacherzy jako faworyta wskazują gospodarzy. Kopenhaga wygrała przed tygodniem, choć w ostatniej kolejce ligi duńskiej przegrała 1:3 z Silkeborgiem. Typ na FC Kopenhagę wynosi około 1.71, podczas gdy kursy na Raków Częstochowa sięgają nawet 5.70. Koniecznie sprawdźcie nasze typy na mecz Kopenhaga - Raków!

Kiedy i o której mecz Kopenhaga - Raków?

Porażka z FC Kopenhagą była dla Rakowa dopiero drugą, po meczu z Piastem Gliwice w regulaminowym czasie gry w obecnym sezonie. Kibice wierzą, że Medalikom uda się jeszcze odwrócić losy rywalizacji. Spotkanie z FC Kopenhagą odbędzie się w środę 30 sierpnia. Pierwszy gwizdek arbitra wybrzmi o godzinie 21:00. Mecz na antenie TVP Sport skomentują Mateusz Borek i Artur Wichniarek.

FC Kopenhaga - Raków Częstochowa transmisja na żywo

Mistrz Polski zmierzy się w środę w rewanżu z FC Kopenhagą o godzinie 21:00. Transmisję z tego spotkania znajdziecie na TVP Sport, Polsacie Sport, a także Polsacie Sport Premium 1.

FC Kopenhaga - Raków Częstochowa transmisja online

Mecz Kopenhagi z Rakowem Częstochowa obejrzycie również w Internecie. Transmisja dostępna będzie na stronie internetowej sport.tvp.pl.