W drugim przedsezonowym sparingu FC Barcelona zmierzy się w El Clasico z Realem Madryt. Bez względu na to, że jest to tylko spotkanie towarzyskie, zapowiadają się ogromne emocje.

FC Barcelona – Real Madryt Gdzie oglądać?

Początek przygotowań do nowego sezonu nie do końca był udany dla FC Barcelony. Podopieczni Xaviego przegrali 3:5 z Arsenalem, a uwagę zwracał przede wszystkim brak jej spójności w defensywie. W drugim sparingu rywalem będzie Real Madryt. Tym razem piłkarze muszą więc stanąć na wysokości zadania.

Spotkanie pomiędzy FC Barceloną i Realem Madryt rozegrane zostanie w sobotę 29 lipca o godzinie 23:00. Obejrzycie je na antenie Eleven Sports 1, a także w usłudze STS TV. Wcześniej jednak musicie posiadać konto u bukmachera STS. Najlepiej, jeśli założycie je z naszym kodem promocyjnym TYPERVIP. Wówczas otrzymacie dostęp do bonusu powitalnego STS.

Kiedy i o której mecz FC Barcelona – Real Madryt.

Oba zespoły zmierzą się w ramach przedsezonowego tournee w USA. Rywalizacja Realu Madryt i FC Barcelony została zaplanowana na sobotę 29 lipca o godzinie 23:00. Spotkanie rozgrywane będzie na stadionie Dallas Cowboys, grającego w NFL.

FC Barcelona - Real Madryt transmisja na żywo w TV

Na całe szczęście, spotkanie FC Barcelony z Realem Madryt rozgrywane w ramach przedsezonowego tournee w USA obejrzymy w polskiej telewizji. Transmisję znajdziecie na antenie Eleven Sports 1. Początek już w sobotę o godzinie 23:00.