Od ostatniej gali organizowanej przez FAME MMA minęło już trochę czasu. Włodarze federacji przed jubileuszową edycją połączyli siły i do zarządu wrócił Michał "Boxdel" Baron. Już jutro dowiemy się jak będzie wyglądać karta walk FAME MMA 20 i kto zawalczy w tej edycji.

FAME MMA 20 już wkrótce

FAME MMA na swoich wszystkich portalach społecznościowych ogłosiło, że już jutro o godzinie 20:00 odbędzie się live na Twitch i na YouTube. Na live zobaczymy między innymi Sylwestra Wardęgę, Josepha Bratana, Tomka Olejnika i wcześniej wspomnianego Boxdela. Odpowiedzą oni na każde pytanie, które mogłoby nurtować widzów.

Najbliższa gala odbędzie się już 10 lutego, a podczas niej zadebiutuje wielki turniej o 2 miliony złotych! Jak będzie wyglądała ta konkurencja? Tego dowiemy się już jutro.

Gdzie obejrzeć FAME MMA 20

Bilety na galę FAME MMA 20, która odbędzie się w Krakowie, trafiły do sprzedaży już jakiś czas temu. Na ten moment na serwisie eBilet miejsca są nadal dostępne, jednak po jutrzejszym live wszystko może się zmienić.

Jeśli jednak jesteś zainteresowany kupnem PPV lub obstawieniem gali nie zapomnij wykorzystać nasz kod promocyjny Betclic. Dzięki niemu uzyskasz zakład bez ryzyka do 200 PLN!