Nie od dziś wiadomo, że wydarzenia freak fightowe, prześcigają się między sobą w tym, kto zrobi największe show. Oczywiście, nie ma w tym nic dziwnego, gdyż im lepsza gala, tym większy zysk i powracający widzowie. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że na High League nie ma co liczyć w tej kwestii. Fame MMA ma jednak ambicję, by zaprezentować się na PGE Narodowym.

Fame MMA na PGE Narodowym - Czy to możliwe?

Jak wiadomo, Fame MMA aktualnie jest najpopularniejszą federacją freak fightową w Polsce. Oczywiście nie brakuje konkurencji, jednak największą z nich na ten moment jest CLOUT MMA, które ma zapełnić lukę, która pozostała po zawieszeniu High League. Na ten moment to jednak Fame rozdaje karty i dostaje najwięcej pytań o to, jak rozegra najbliższe zaplanowane wydarzenie. Ostatnio zaprezentowali oni zapowiedź nowej formuły gal.

Co jednak z tak zapowiadaną organizacją gali na PGE Narodowym? Szef federacji podczas jednego z wywiadów wypowiedział się na temat takiego obrotu spraw. Co odpowiedział na pytanie, czy takie wydarzenie jest w ogóle realne?

" To skomplikowana sprawa. Nie mogę powiedzieć, że tego nie chcę. To nasze ogromne marzenie. Mieliśmy okazję oglądać ostatnią galę XTB KSW Colosseum. Wspaniałe widowisko. Ogromne gratulacje dla organizatorów. Miejmy nadzieję, że kiedyś i FAME MMA otrzyma taką szansę."

Być może jednak to marzenie stanie się bliższe niż dalsze, zwłaszcza przy pomocy zasięgów, jakimi na ten moment dysponuje federacja Fame MMA. Z pewnością wielu fanów amatorskich walk obejrzałoby tak wiele widowisko we własnej osobie. Na ten moment zapowiada się, że jubileuszowa 20. gala federacji będzie miała miejsce w Arenie Gliwice, jednak organizatorzy obiecują, że czymś nas zaskoczą.

Najbliższa gala organizacji ma odbyć się w drugiej połowie lipca, zupełnie jak CLOUT MMA. Najbliższa gala freak fight to Prime Show MMA 5, które odbędzie się już 1 lipca tego roku.