W ostatnim czasie donosiliśmy, że istnieją przypuszczenia, iż FAME MMA 22 może odbyć się na PGE Narodowym. Teraz okazuje się, że te przypuszczenia nie wzięły się znikąd, a federacja oficjalnie ogłosiła, że zestawienia zaplanowane na to wydarzenie odbędą się w tej lokalizacji. Znamy szczegóły!

FAME MMA 22 na Stadionie Narodowym w Warszawie - Znamy szczegóły!

Każdy się spodziewał, ale nie każdy wierzył, że do tego dojdzie! Po 26 galach zorganizowanych pod szyldem FAME MMA w końcu pojawiło się wydarzenie, które będzie zorganizowane na PGE Narodowym. Choć takie przypuszczenia krążyły od dawna, to dopiero teraz otrzymaliśmy oficjalną informację, że karta walk FAME MMA 22 zostanie rozwiązana właśnie tam. Co z biletami, które zakupiono na poprzednią lokalizację wydarzenia?

Jak wiadomo, początkowym miejscem gali była łódzka Atlas Arena. Osoby, które kupiły owe bilety, dostaną pełen zwrot pieniędzy. Nie muszą nic w tym kierunku robić, gdyż proces odbywa się automatycznie. Co więcej, otrzymają one 20% zniżki na zakup nowego biletu i będą mogły dokonać zakupu w przedsprzedaży 24 godziny przed oficjalnym umożliwieniem ich kupna.

Rabat będzie możliwy do spełnienia do 7 dni od rozpoczęcia przedsprzedaży. Jeśli chodzi o datę zapoczątkowania sprzedaży biletów, to ma mieć ona miejsce 10 czerwca o 18:00 na platformie eBilet!