Jeśli te doniesienia się potwierdzą to bez wątpienia będzie to prawdziwy hit. Według nieoficjalnych informacji w walce wieczoru FAME MMA 20 dojdzie do starcia Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem!

Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek na FAME MMA 20!?

O walce Mamed Khalidov vs Tomasz Adamek mówi się już od dłuższego czasu. Khalidov w ostatnich tygodniach zamieścił na swoich mediach społecznościowych oświadczenie, w którym stwierdził, że potrzebuje nowych wyzwań i jest zainteresowany walką na zasadach bokserskich. Byłego mistrza KSW szybko połączono z osobą Tomasza Adamka. "Góral" od dawna przygotowuje się bowiem do pożegnalnej walki.

O takim zestawieniu poinformował portal Tapology, który jest zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany w kwestii zakontraktowanych, ale jeszcze nieogłoszonych starć.

khalidov vs adamek

Doniesienia Tapology można traktować całkowicie poważnie. Nie tak dawno potwierdziły się informacje dotyczące walki wieczoru Prime Show MMA 6. Portal informował o zestawieniu Don Kasjo vs Tyburski już na kilka dni przed oficjalnym ogłoszeniem.

Khalidov vs Adamek

Pojedynek Adamka z Khalidovem miałby odbyć się na zasadach bokserskich na dystansie pięciu rund po trzy minuty. Fanów na pewno ciekawi, w jakich rękawicach wystąpiliby zawodnicy. Popularne jest ostatnio bowiem toczenie walk w K-1 bądź właśnie w boksie w rękawicach do MMA. "Góral" jednak wielokrotnie podkreślał, że nie ma opcji, aby wystąpił w innych rękawicach niż w tych z klasycznego boksu.