To już dziś gala FAME Friday Arena 2! Podczas tego wydarzenia dojdzie do aż 11 emocjonujących starć. Fani zobaczą między innymi walki Boxdel z Pawłem Jóźwiakiem, Polaka z Tańculą czy Błońskiego z Ostrym. Jakie są najlepsze typy na FAME Friday Arena 2?

FAME Friday Arena 2 kursy

Gala FAME Friday Arena 2 odbędzie się w szczecińskiej Netto Arenie. Karta walk, którą można obstawiać z kodem promocyjnym betclic i zyskać zakład bez ryzyka do 200 PLN powinna dostarczyć wielu emocji, mimo tego, że w większości starć bukmacherzy widzą zdecydowanych faworytów.

FAME Friday Arena 2 typy

FAME Friday Arena 2 typy to coś, co z pewnością zaciekawi wszystkich fanów freak fightów. Przy okazji zbliżającej się gali zdecydowaliśmy się wytypować trzy zdarzenia, które dają łączny kurs 5.67. Sprawdź typy na FAME Friday Arena 2!

Filip Zabielski vs Robert Pasut

Robert Pasut znany jest ze swojej nieustępliwości, jednak to samo można powiedzieć o Filipie Zabielskim. Wielu fanów zdziwiło to, jak zdominował Takefuna. Nawet jeśli Zabielski nie zdoła wygrać z Pasutem przed czasem, to według nas dość zdecydowanie wygra na punkty. Jest on młodszy, a także nieco lepszy technicznie od członka grupy Abstrachuje.

Warto też dodać, że bukmacherzy przez długi czas w tym pojedynku faworyzowali Pasuta, jednak tuż przed galą kursy na Zabielskiego spadły.

TYP: Filip Zabielski
KURS: 1.58

Alan Kwieciński vs Dominik Zadora

Bukmacherzy nie wierzą w umiejętności Alana Kwiecińskiego. Jest on skazywany na porażkę, bowiem kurs na jego wygraną wynosi aż 4.35. Naszym jednak zdaniem Alan postawi twarde warunki i Zadora wcale nie będzie miał łatwej przeprawy. Przede wszystkim Kwieciński jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem w MMA. Nawet jeśli w stójce Zadora będzie miał przewagę, to były członek "Ekipy z Warszawy" będzie mógł ratować się obaleniami. Przewidujemy długi i wyrównany pojedynek.

TYP: Powyżej 2,5 rundy
KURS: 2.60

Ostry vs Kacper Błoński

Kacper Błoński ma już na swoim koncie starcie w formule no limit. Potrwało ono zaskakujące 18 minut. Według nas walka z Ostrym również nie skończy się szybko. Formuła boksu tym bardziej sprawia, że pojedynek będzie się przedłużał. Nawet jeśli jeden z zawodników trafi drugiego, to nie będzie miał możliwości dobicia rywala.

TYP: Powyżej 4,5 minuty
KURS: 1.38

baner fame friday 2

Bukmacher Betclic przygotował specjalny bonus na obstawianie FAME Friday Arena 2. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem! W zamian otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Jednak jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, otrzymasz cashback w formie freebetu w wysokości stawki pomniejszonej o podatek. Następnie wykorzystaj go, stawiając dowolny zakład z kursem minimalnym 2.14. Jeśli wygrasz, freebet możesz wypłacić.