Sebastian "Alterboy" Fabijański vs Filip "Filipek" Marcinek, czyli jedno z hitowych starć na gali FAME MMA 19. Na konferencjach i programach padło wiele gorzkich słów i niejednokrotnie panowie wyciągali na siebie brudy. Konflikt w końcu przejdzie od słów do czynów i rozstrzygnie się w okrągłej klatce na zasadach K-1. Kiedy walka Fabijański vs Filipek? O której godzinie walka Fabijański vs Filipek?

Fabijański vs Filipek - data

Walka Fabijański vs Filipek odbędzie się w sobotę 2 września 2023 roku. Ten pojedynek oraz pozostałe walki możesz obstawić w Betclicu, który przygotował ciekawy bonus na start. Wystarczy założyć konto wpisując kod promocyjny betclic i zyskać pierwszy zakład bez ryzyka do 200 PLN.

O której godzinie walka Fabijański vs Filipek?

Organizacja FAME MMA ustaliła oficjalną kolejność walk na kilka tygodni przed wydarzeniem w krakowskiej Tauron Arenie. Sama gala rozpocznie się studiem o godzinie 19:30, które poprowadzi DeeJayPallaside wraz z gośćmi. Następnie będzie można obejrzeć dwie darmowe walki na otwartym kanale YouTube. Po nich czekają nas główne pojedynki wieczoru, dlatego warto śledzić relację i wyniki FAME MMA 19. Starcie Fabijańskiego z Filipkiem znajduje się na 7. miejscu w karcie walk. W związku z tym obaj zawodnicy powinni wejść do klatki około godziny 22:30.