Po main evencie na gali Prime Show MMA 3 Kasjusz "Don Kasjo" Życiński ogłosił, że na kolejnej edycji w klatce zadebiutuje polska bokserka zawodowa - Ewa Piątkowska. Jej przeciwniczką będzie Anna IFBB Andrzejewska, która ma za sobą dwie walki. Pierwszą stoczyła w październiku 2015 roku podczas gali Boxing Night 11 w warszawskim hotelu Hilton, pokonując jednogłośną decyzją sędziów Patrycję Buczyniak. Debiut we freak-fightach w formule MMA przypadł jej na galę FAME MMA 9. Jej rywalką była Karolina "Way of Blonde" Bruszczyńska, która mając większe doświadczenie w MMA, pokonała Andrzejewską.

Ewa Piątkowska MMA-VIP

Ewa Piątkowska od ponad roku trenuje MMA. Sparowała także z Martą Linkiewicz, jedną z gwiazd FAME MMA, czym już wcześniej podsyciła plotki na temat swojego występu w tej formule. Mistrzyni Świata WBC z 2016 roku miała zadebiutować na gali MMA-VIP, organizowanej przez Marcina Najmana. Wszystko było już dogadane, jednak niefortunnie nabawiła się kontuzji i jej pierwsze starcie w MMA nie doszło finalnie do skutku.

Ewa Piątkowska na Prime Show MMA 4

26 listopada finalnie dojdzie do debiutu Piątkowskiej na gali Prime Show MMA 4, która odbędzie się w Szczecinie. W trakcie wywiadu Piątkowska wyśmiewała Ewę Brodnicką, twierdząc, że źle reprezentuje Polskę. Było to nawiązanie do porażki Brodnickiej podczas jednej z gal High League z Anielą "Lil Masti" Bogusz. Piątkowska chce pokazać, jak powinna wyglądać walka prawdziwej mistrzyni boksu. Andrzejewska nie będzie jednak prostą rywalką. Karta walk Prime Show MMA 4 wygląda zatem bardzo imponująco.

Kim jest przeciwniczka Ewy Piątkowskiej?

Anna Andrzejewska jest polską zawodniczką sportów sylwetkowych, która ma na swoim koncie wiele sukcesów w tej dyscyplinie sportu. Andrzejewska urodziła się w 1992 roku, a przygodę ze sportem rozpoczęła od biegów dystansowych. Następnie przerzuciła się na boks, a od wielu lat prowadzi treningi personalne w klubie fitness w Łodzi. Jeśli chodzi o fitness, Anna IFBB ma na swoim koncie m.in. złoty medal podczas Mistrzostw Polski w 2018 roku. Stawała także na podium licznych międzynarodowych turniejów.