Jedną z najbardziej kontrowersyjnych walk podczas Prime Show MMA 5 była walka.. mężczyzny z kobietą. Dokładnie Ewa „Tygrysica” Piątkowska zmierzyła się z Adrianem „Puszbarberem” Salwą w boksie, czyli w kategorii, w której jest dosłownie mistrzynią! Między zawodnikami było aż 70 kilogramów różnicy.

Puszbarber pokonany przez Ewę Piątkowską

Od początku Puszbarber agresywnie ruszył do przodu. Piątkowska umiejętnie chowała się za podwójną gardą. Perfekcyjnie walczyła na balansie, raz po raz kontrując rywala. Puszbarber nie poddawał się, starał się atakować, jednak z niepowodzeniem. I właśnie na tym zakończyła się pierwsza runda.

W drugiej rundzie po Salwie widać było dość duże zmęczenie. Zaczął rozkładać ręce, prowokując Piątkowską, aby weszła z nim w wymianę. Zawodniczka wolała nie wchodzić w półdystans. Kolejna runda minęła dość szybko z widoczną przewagą Ewy.

W ostatniej odsłonie walki, Puszbarber od początku ruszył do przodu, jednak Ewa wciąż kontrowała i była nieuchwytna. Cała walka przebiegała w taki sam sposób - Salwa nacierał, a Piątkowska uciekała i kontrowała pojedynczymi uderzeniami, dość jednostajne było to starcie

Bez niespodzianki, Ewa Piątkowska wygrała z Puszbarberem przez jednogłośną decyzję sędziów.

Warto przypomnieć, że dokładnie takie skończenie tej walki przewidział jeden z naszych redaktorów podczas typowania Prime Show MMA 5, a kurs na wygraną Piatkowskiej na punkty wynosił w pewnym momencie aż 3.00!

 

Sprawdź wszystkie wyniki Prime Show MMA 5.