Don Vasyl i MMA-VIP to połączenie, które dla wielu z pewnością jest co najmniej... abstrakcyjne. Don Vasyl MMA – o co w tym wszystkim chodzi? Kim jest Don Vasyl? Don Vasyl imię i nazwisko – czy jest znane? Don Vasyl wiek – ile mężczyzna ma lat? Don Vasyl muzyka – z czego jest znany? Don Vasyl walka – kogo „wyzwał” na pojedynek? Don Vasyl Najman – o co chodzi w tym duecie? Don Vasyl Instagram – czy prowadzi konto w tym serwisie społecznościowym?

Kim jest Don Vasyl?

Kim jest Don Vasyl? Kto to Don Vasyl? Jest to romsko-polski piosenkarz i autor tekstów piosenek. Urodził się w Łodzi. Jego ojciec wychował się w tym mieście, a matka pochodziła z Warszawy. Obecnie mieszka w Ciechocinku.

Ma trójkę dzieci - córkę Agnieszkę oraz syna Wasyla i Dzianiego.

Don Vasyl imię i nazwisko

Don Vasyl imię i nazwisko, czyli jak nazywa się popularny muzyk? Do roku 1989 mężczyzna posługiwał się imieniem i nazwiskiem Kazimierz Doliński. Od tamtego roku znany jest jako Vasyl Szmidt, a jego pseudonim artystyczny to Don Vasyl.

 

 

Don Vasyl wiek

Jeśli chodzi o wiek, Don Vasyl urodził się w 1950 roku. Rocznikowo mężczyzna ma więc 71 lat.

Don Vasyl muzyka

Don Vasyl muzyka to coś, z czego jest znany. Do klasyki przeszły wykonywane przez niego utwory pod tytułem „Jedno jest niebo dla wszystkich” czy „Ore, ore”, które obejrzały się w serwisie YouTube w milionach wyświetleń.

Don Vasyl problemy finansowe

W 2019 roku w mediach głośno było o problemach finansowych legendarnego piosenkarza. Jak się okazało, przez lata nie odprowadzał on podatków, współpracując z nieodpowiednimi doradcami. Dług pierwotnie liczony był w setkach tysięcy złotych, ale z czasem kwota urosła do miliona złotych. W związku z pandemią koronawirusa Don Vasyl nie koncertował, przez co jego sytuacja finansowa stawała się coraz gorsza.

Don Vasyl Najman

Don Vasyl i Najman, czyli połączenie, na które prawdopodobnie nie wpadłby nikt, oprócz samego Najmana. W czerwcu 2021 roku na mediach społecznościowych byłego pięściarza pojawiło się nagranie z Don Vasylem. Kibice natychmiast zaczęli zastanawiać się, co planuje Najman i w jaki projekt zaangażuje się wraz z nim Don Vasyl...

Don Vasyl MMA-VIP

Jak się okazało, Don Vasyl związał się z organizacją MMA-VIP, której twarzą jest właśnie Najman. Na oficjalnym kanale organizacji pojawił się film pod tytułem „Debiut Don Vasyla podczas MMA-VIP 3”. W komentarzach natychmiast zaczęto zastanawiać się, czy 71-latek planuje występ w klatce w roli zawodnika, czy jednak piosenkarza.

Trzeba przyznać, że Najmanowi udało się wywołać zamieszanie, gdyż odpowiedzi na to pytanie nie dostaliśmy. Rozsądek podpowiada, że Don Vasyl zagra koncert podczas trzeciej edycji gali. Patrząc jednak na to, kogo na swoje gale Najman potrafi ściągnąć w charakterze zawodników, nikogo chyba nie zdziwiłoby specjalnie, gdyby Don Vasyl w październiku 2021 roku zawalczył w pojedynku MMA...

Don Vasyl walka

Don Vasyl walka, czyli z kim mógłby zawalczyć mężczyzna? Z pewnością rozsądne byłoby zestawienie go z rówieśnikiem. W nagraniu Don Vasyl niejako zachęcił do zmierzenia się z nim Jacka Murańskiego, kierując do niego słowa - „Jacku, nie bój się! Śmiało!”

Jeśli Don Vasyl faktycznie zawalczy na gali Najmana, kursy na ten pojedynek z pewnością wystawią zakłady bukmacherskie Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna).

Zobacz także - kim jest Jacek Murański?

Don Vasyl Instagram

Don Vasyl posiada konto na Instagramie pod nazwą „donvasyl.official”. Ewentualny występ na gali MMA-VIP 3 z pewnością sprawi, że mężczyzna stanie się jeszcze bardziej popularny w sieci!


Jak nazywa się Don Vasyl?
Don Vasyl to tak naprawdę Vasyl Szmidt.
Ile lat ma Don Vasyl?
Don Vasyl urodził się w 1950 roku.