Don Kasjo aktualnie jest kojarzony głównie z freak fightami. Wiele osób wie jednak, że Życiński ma swoją przeszłość na ringach amatorskich. Okazuje się, że Don Kasjo postanowił powrócić do korzeni i wystartował na Mistrzostwach Polski w boksie olimpijskim!

Don Kasjo na Mistrzostwach Polski w boksie

Między 4 a 10 grudnia będą odbywać się Mistrzostwa Polski w boksie olimpijskim seniorów. Na tym wydarzeniu wystąpił dobrze znany fanom freak fightów Don Kasjo. Medialny włodarz Prime MMA zgłosił się do kategorii ciężkiej.

6 grudnia Don Kasjo odbył swój pierwszy, ale zarazem ostatni pojedynek na tych zawodach. Kasjusz Życiński zmierzył się z Michałem Fiedlerem. Starcie potrwało pełne trzy rundy. Don Kasjo został jednak dość wyraźnie zdominowany i przegrał przez jednogłośną decyzję sędziów.

Warto podkreślić, że Życiński nie przegrał aż tak zdecydowanie, jak w swoich ostatnich walkach z Tyburskim czy Zadorą. Był jednak wyraźnie słabszy od swojego rywala.

Nieoficjalnie mówi się, że udział Don Kasjo w Mistrzostwach Polski był jedynie przetarciem przed jego kolejną walką we freak fightach. To potwierdzałyby słowa prezesa Prime Show MMA, Tomasza Bezrąka, który niedawno przyznał, że Kasjusz zawalczy na kolejnej gali Prime MMA.