Typy na walkę Don Kasjo vs Boxdel na FAME MMA 12, czyli starcie, do którego... nie miało prawa dojść. Ostatecznie panowie, będący ze sobą skonfliktowani od dłuższego czasu, zmierzą się w „walce wieczoru” FAME MMA 12.

Zakłady bukmacherskie Don Kasjo vs Boxdel na FAME MMA 12

Zakłady bukmacherskie na pojedynek Don Kasjo vs Boxdel można znaleźć w zakładce Sztuki Walki → FAME MMA w firmie Betclic (odbierz kod promocyjny Betclic), która jest oficjalnym sponsorem największej federacji typu freak fight w Polsce. Kursy na tę walkę pojawiły się po tym, jak organizacja ogłosiła, że dojdzie do tej sensacyjnej walki w klatce zaraz po tym, jak... Don Kasjo zakończy swój pojedynek z Marcinem Wrzoskiem.

Kursy Don Kasjo vs Boxdel na FAME MMA 12

Kursy na walkę Don Kasjo vs Boxdel od samego początku wskazują na to, że zdecydowanym faworytem tego starcia jest Don Kasjo. Trudno się temu dziwić – pojedynek odbędzie się w płaszczyźnie pięściarskiej. Nawet zmęczony Don Kasjo, będący po sześciu rundach wyczerpującej walki z Wrzoskiem, bez problemu powinien poradzić sobie ze znacznie cięższym i wolniejszym Boxdelem. Pytanie tylko, czy Wrzosek nie znokautuje Don Kasjo – wówczas pojawiłby się mały „problem”.

Jeśli chodzi o typy na Don Kasjo vs Boxdel, nic nie wskazuje na to, żeby Życińskiemu miała stać się krzywda w walce z Wrzoskiem. Don Kasjo dobrze się broni i ma szczelną gardę. Jeśli więc „bezpiecznie” przeboksuje pojedynek z byłym mistrzem KSW, poradzi sobie z Boxdelem. Typujemy wygraną Don Kasjo, który przejdzie tym samym do historii FAME MMA, tocząc dwa pojedynki jednego wieczora.

Zobacz także - karta walk FAME MMA 12.

Nasz typ – Don Kasjo wygra z Boxdelem, kurs 1.25