Gala Gromda 15 jest wyjątkowym wydarzeniem, na którym wyjątkowo odbędzie się aż 14 emocjonujących pojedynków. Dodatkowo, do ringu po półrocznej przerwie powróci niepokonany mistrz federacji - Don Diego. O której godzinie walka?

Don Diego vs Goat - Data

Main event poprzedniej edycji wygrał Łukasz "Goat" Parowiec, który podczas gali wyzwał Mateusza Kubiszyna do następnej walki. Ich pojedynek został zapowiedziany na galę Gromda 15, która rozpocznie się 1 grudnia 2023 o 20:00, czyli dokładnie dzisiaj. Zawodnicy zawalczą o pas mistrzowski, który aktualnie jest w posiadaniu Don Diego. Będzie to ciężkie wyzwanie dla Goata, ponieważ jego przeciwnik nie ma do tej pory ani jednej przegranej na koncie.

O której godzinie walka Don Diego vs Goat?

Starcie Don Diego z Goatem to nie tylko main event dzisiejszego wieczoru, ale także walka o pas mistrzowski. Oznacza to, że jest to ostatnie zestawienie w kolejce. Wcześniej będzie miało miejsce około 13 pozostałych pojedynków, w tym 5 superfightów. Wnioskując po poprzednich edycjach, to starcie powinno odbyć się około 23:30. Jednak walki w tej federacji są bardzo specyficzne i kończą się naprawdę szybko, więc warto śledzić relację i wyniki na żywo Gromda 15, aby być na bieżąco.

Wszystkie walki Gromda 15