Wczoraj wieczorem na specjalnym Cage, prowadzący program: Hubert Mściwujewski i Maciej Turski ogłosili całą kartę walk gali Fame: Reborn, która odbędzie się 9 grudnia w Atlas Arenie Łódź.

Spór Zadory z Pasternakiem zaognia się na nowo

Na grudniowym wydarzeniu FAME zobaczymy między innymi starcie Dominika „Japońskiego Drwala” Zadory z członkiem ekipy ebe ebe - Michałem „Wampirem” Pasternakiem. Pojedynek ten będzie szóstym zestawieniem na karcie walk. Obaj panowie od kilkunastu tygodni bardzo mocno wypowiadali się o sobie w mediach społecznościowych, gdzie wzajemnie się atakowali. Teraz ujście ich konfliktu zostanie zakończone w oktagonie FAME już 9 grudnia.

Co ciekawie walka Zadora vs Pasternak odbędzie się na zasadach boksu w małych rękawicach. Jednak pierwotnie ich starcie miało mieć miejsce w formule K-1 lub Muay Thai. Po ogłoszeniu ich pojedynku na gali Fame: Reborn  „Japoński Drwal” postanowił na Instagramie dodać post, gdzie zaatakował swojego przyszłego oponenta, twierdząc, że bał się z nim walczyć na zasadach boksu tajskiego.

-Miało być Muay Thai jak w One Championship, ale Wampir narobił w majtki i się wycofał z tej formuły, gdzie sam ją wybrał tak samo, jak kategorię wagową. Dlatego tylko boks na rękawice do MMA. Tak czy siak, przyszedł czas rozliczeń - stwierdził Zadora.