Intensywny weekend już za nami. Mieliśmy okazję podziwiać wiele interesujących starć. Manchester United sensacyjnie przegrał z West Hamem, a Chelsea przełamała się z Bournemouth. Tym razem będziemy świadkami arcyciekawych pojedynków półfinałowych w Lidze Mistrzów. Jeden z bukmacherów oferuje promocję obowiązującą tylko przez jeden dzień - 9 maja. W jej ramach możemy otrzymać dodatkowe 50 pln przy wpłacie, jeśli nie dokonaliśmy jeszcze depozytu.

Dodatkowe 50 pln od pierwszego depozytu

Wielu ekspertów przekornie wskazuje, że przed nami przedwczesny finał rozgrywek. W pierwszym meczu półfinałowym Champions League Real Madryt zmierzy się z Manchesterem City. W zeszłym roku po emocjonującym starciu górą ostatecznie byli Królewscy. W drugim zestawieniu zobaczymy dwie włoskie drużyny. Mowa tu o ekipach z Mediolanu - AC Milanie i Interze. Z pewnością czekają nas emocjonujące chwile. Możemy rozważyć skorzystanie z kodu promocyjnego Fortuny i tym samym zyskanie kilku innych bonusów na start.

Promocja obowiązuje tylko graczy, którzy posiadają już konto, ale nie dokonali jeszcze żadnego depozytu. W dniu 09.05.2023 należy dokonać wpłaty minimum 2 pln na saldo główne z kodem promocyjnym "fortuna". Gracz natychmiast otrzyma podwojenie swojego depozytu do maksymalnie 50 pln w punktach Fortuna Klub Plus, które można wykorzystać na zakłady. Punkty można przeznaczyć na dowolne zakłady przedmeczowe i na żywo.