Michał Probierz tuż po czwartkowych meczach europejskich pucharów ogłosił kadrę na baraże o awans na Mistrzostwa Europy 2024. Wśród powołanych nie zabrakło debiutanta oraz wielkich nieobecnych.

Znamy kadrę na baraże o awans na EURO 2024

Michał Probierz na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski powołał 26 piłkarzy. Największym nieobecnym powołań jest niewątpliwie Arkadiusz Milik. Napastnik reprezentacji Polski otrzymuje mało szans w swoim klubie i w jego miejsce Probierz powołał świetnie spisujących się w Turcji Adama Buksę i Krzysztofa Piątka. Po dwuletniej przerwie spowodowanej kontuzją kolana do drużyny narodowej powraca Jakub Moder, którego zadaniem, będzie rozwiązać problemy reprezentacji Polski w środku pola.

Wśród powołanych na mecze z Estonią i Finlandią lub Walią nie zabrakło również absolutnego debiutanta. Po raz pierwszy do seniorskiej reprezentacji Polski powołany został Dominik Marczuk.

Mecz z Estonią odbędzie się 21 marca o godzinie 20:45 na PGE Narodowym w Warszawie. Ewentualny finał baraży reprezentacja Polski rozegra 26 marca na wyjeździe, z zwycięzcą pary Walia - Finlandia.

Oto pełna kadra reprezentacji Polski: