Darko Stošić wraz ze Stefanem Vojcakiem przejęli siódme miejsce w karcie walk gali KSW 84! Panowie nie szczędzili sobie ciosów, a każdy z nich grzeszył sporą wolą walki! Kto wygrał walkę Stosic vs Vojcak na KSW 84? Odpowiedź mogła być tylko jedna!

Stošić znokautował Vojcaka podczas gali KSW 84

Jak można było się domyślić, Stosic od początku pokazywał swoje mocne ciosy. Mimo to Vojcak również wykazywał się niemałą determinacją zwycięstwa. Nie mógł jednak pochwalić się większą siłą uderzeń. Pierwsza runda zakończyła się bez niespodzianek. Drugą rundę przejęły dobre odpowiedzi na ciosy ze strony Stefana Vojcaka.

Mimo to, drugi etap wydawał się spokojny, co mogło działać na jego niekorzyść. Mężczyzna jednak nie zrażał się, wykorzystując różne narzędzia do walki z przeciwnikiem. To trzecia runda miała zadecydować o losach zawodników i ostatecznym wygranym.

W tej sytuacji Stosic nie mógł dłużej czekać i znokautował swojego rywala, wygrywając ten długo pojedynek po 2 minutach i 34 sekundach rundy trzeciej! Już teraz sprawdźcie KSW 84 wyniki!