Ósma walka na KSW 84 w Gdyni to coraz większe emocje dla wszystkich widzów. Choć Main Event już za rogiem to prezentowane zestawienia również są ogromnie ciekawe. Kto wygrał walkę Janikowski vs Kęsik na KSW 84? W tej sytuacji nie ma co do tego wątpliwości.

Janikowski pokonuje Kęsika po 3 rundach na KSW 84

Osobą, która od zapowiedzenia tej walki była faworytem, był Cezary Kęsik. Już w pierwszym etapie było widać, że obaj mają siłę, która w mgnieniu oka może zmienić bieg wydarzeń. Z tego też względu trudno było stwierdzić, kto prowadził tę rundę. W drugiej z nich natomiast doszło do niegroźnego włożenia palca w oko Cezarego Kęsika.

Damian Janikowski wykazywał się sporym sprytem w walce, co podkreślili sami komentatorzy. Niskie kopnięcia z jego strony były ryzykowne dla przeciwnika. To właśnie on przewodził rundzie, rzucając Cezarym Kęskiem. Ostatni etap walki zdecydowanie ukazywał zmęczenie obu panów, choć ich determinacja wcale nie spadła.

Finalnie jednak według werdyktu sędziów po 3 rundach starcie wygrał Damian Janikowski! Już teraz sprawdźcie pozostałe KSW 84 wyniki!