Wczoraj wieczorem na kanale Artura Przybysza  ukazał się kolejny odcinek z serii Damsko- Męsko o freakach, gdzie wraz z dziennikarką MMA.pl - Kasią Kubiak zostało podsumowane gala Clout MMA 2. Pod koniec filmu dziennikarz podał małą podpowiedź, kto ma zawalczyć na grudniowym wydarzeniu Fame Friday Arena 3.

Wardęga na Fame Friday Arena 3?

"Czy druidy lubią cukier?" Takie zdanie wypowiedział Artur Przybysz na temat tej potencjalnej walki. Od razu bardzo szybko pojawiły się na platformie X (dawniej Twitter) dyskusje, że na Fame Friday Arena 3 w karcie walk pojawi się starcie Sylwestra Wardęgi, który ma przezwisko właśnie “Druid”, a jego przeciwnikiem, który miałby być aktor i raper - Sebastian Fabijański, znany między innymi z roli gangstera Remigiusza “Cukiera” Puchalskiego w filmie Patryka Vegi - Pitbull. Niebezpieczne Kobiety.

Podczas wczorajszego live sam szeryf polskiego internetu wypowiedział się o tej plotce, jakoby miał pojawić się ponownie w klatce federacji FAME.

-Powiem tak: ja nie mam żadnego podpisanego, aktualnego kontraktu na walki z FAME - powiedział Wardęga.

Według nieoficjalnych informacji w tym tygodniu organizacja Fame MMA ogłosi całą kartę walk na galę Fame Friday Arena 3? Czy zobaczymy tam ostatecznie nazwisko Sylwestra Wardęgi? Przekonamy się o tym w najbliższym czasie.