FAME MMA po wydaniu oświadczenia, które zapewniało widzów o odsunięciu Michała Barona od federacji, na ten moment nie zrobiło jeszcze nic!

Co ze sprzedażą udziałów FAME MMA

W podcaście na kanale Zgrzyt Michał "Boxdel" Baron zajął stanowisko w sprawie sprzedaży udziałów „swojego dziecka”, czyli federacji FAME MMA.

- Procesowanie udziałów ma miejsce, ono cały czas jest jakby w toku. To nie jest tak, że ja sprzedam udziały do kogoś, kogo znam a on mi później to odsprzeda. Zasługuje na to, aby coś z tego mieć.” - mówi Michał Baron

Czy wyrzucenie Boxdela z FAME MMA to dobry ruch

Z jednej strony jest on dla nich w tym momencie dużą ujmą PRową. Jednak po głębszym zastanowieniu i wyciągnięciu wniosków możemy uznać, że nie ma godnego zastępcy za Boxdela. Michał prowadzi aktywnie swoje social media od 2014 roku, co czyni go jednym z najstarszych twórców polskiego YouTube. Koneksje w branży i zmysł analityczny pozwoliły mu stworzyć wiele zestawień zawodników, o których federacja bez "potężnego włodarza" mogłaby tylko pomarzyć.

Ile udziałów chce sprzedać Boxdel

W wywiadzie pada również ciekawe pytanie, które pozwala Boxdelowi na refleksję. W efekcie dowiadujemy się, że włodarz patrzy na federację FAME MMA bardzo perspektywicznie. Widzi potencjał na wiele medialnych zestawień i przez to właśnie nie chciałby odsprzedać wszystkich udziałów, które posiada. Najlepszym scenariuszem dla włodarza okazuje się być odsprzedanie tylko części z 20% udziałów.