W poniedziałek, w ramach półfinału Superpucharu Arabii Saudyjskiej, Al Hilal pokonało Al Nassr 2:1. Portugalska gwiazdor - Cristiano Ronaldo, został wyrzucony z boiska za uderzenie łokciem rywala. Bardzo zastanawiające było jednak jego zachowanie po obejrzeniu czerwonego kartonika.

Cristiano Ronaldo wyrzucony, Al Nassr odpada

Od samego początku, nie był to najlepszy mecz w wykonaniu byłej gwiazdy m.in. Realu Madryt, czy Manchesteru United. Ronaldo, jeszcze w pierwszej połowie zmarnował dogodną sytuację do strzelenia bramki. Kibice spodziewali się na pewno więcej, zwłaszcza, że Portugalczyk w ostatnich pięciu meczach, trafiał do siatki aż ośmiokrotnie.

Najwięcej działo się jednak w drugiej połowie. Al Hilal dwukrotnie trafiło do siatki rywala, kontrolując przy tym przebieg spotkania. Al Nassr odpowiedziało golem, jednak dopiero w 99 minucie meczu. Do nietypowej sytuacji doszło jednak w 86 minucie, kiedy to Cristiano Ronaldo najpierw dwukrotnie uderzył przeciwnika łokciem, a następnie chciał uderzyć arbitra głównego.