W rewanżowym meczu 1/8 finału CONCACAF Champions Cup, Inter Miami pokonał 3:1 Nashville SC i to zespół z Florydy zagra w ćwierćfinale turnieju. Po raz kolejny dali o sobie znać Leo Messi i Luis Suarez, strzelając w tym meczu 2 bramki.

Piękna akcja byłych zawodników FC Barcelony

W pierwszym meczu obu drużyn nieoczekiwanie padł remis 2:2. W rewanżu już w 8. minucie meczu, po pięknej asyście Leo Messiego wynik otworzył Luis Suarez. Piętnaście minut później to Argentyńczyk wpisał się na listę strzelców i podwyższył wynik na 2:0. Po przerwie za sprawą rezerwowego Roberta Taylora, Inter Miami objął już trzybramkowe prowadzenie, a w trzeciej minucie doliczonego czasu, Sam Surridge strzelił honorowego gola dla gości, tym samym ustalając wynik meczu.