Z dniem 1 lutego wystartował założony przez Krzysztofa Stanowskiego "Kanał Zero". Za pośrednictwem platformy X Stanowski poinformował o zyskach jakie wygenerował kanał przez pierwsze 4 dni swojego działania.

Świetny start Kanału Zero

Kanał Zero na dobre wystartował 1 lutego. Pierwszym tematycznym materiałem na kanale był wywiad Przemysława Rudzkiego z Krzysztofem Stanowskim. Na ten moment zapis z tego live'a osiągnął już zawrotną liczbę 1.5 mln wyświetleń.

Dzień później na Kanale Zero pojawił się wywiad z Prezydentem RP - Andrzejem Dudą, prowadzony przez Krzysztofa Stanowskiego i Roberta Mazurka. Odcinek z tej rozmowy wygenerował już ponad 2.5 mln odsłon w serwisie YouTube.

Krzysztof Stanowski pochwalił się za pośrednictwem platformy X łączną liczbą wyświetleń kanału, która wyniosła aż 16 milionów po pierwszych czterech dniach. Założyciel projektu odpowiedział jednemu z widzów, który zapytał o zyski wygenerowane z takiej liczby wyświetleń. Stanowski odpowiedział, że z samych reklam Kanał Zero zarobił 115 tysięcy złotych za pierwsze 4 dni.