Fani MMA na całym świecie już od kilku tygodni ostrzyli sobie zęby na kartę walk UFC 303. To właśnie podczas tego wydarzenia do klatki miał bowiem powrócić Conor McGregor. Okazuje się jednak, że do walki McGregor - Chandler nie dojdzie, a przynajmniej nie w planowanym terminie.

Walka McGregor vs Chandler odwołana

W poniedziałek 3 czerwca miała odbyć się pierwsza konferencja promująca galę UFC 303. Kilka godzin przed planowanym startem tego wydarzenia padła jednak informacja, że konferencja się nie odbędzie. W kuluarach mówiło się o kontuzji Conora McGregora, a sam zainteresowany zabrał głos na Twitterze.

W porozumieniu z UFC, dzisiejsza konferencja prasowa została odwołana z powodu szeregu przeszkód, na które nie mamy wpływu. Przepraszam moich irlandzkich fanów i kibiców na całym świecie za niedogodności, i doceniam waszą pasję oraz wsparcie. Nie mogę się doczekać, aż zrobię w oktagonie najlepsze show wszech czasów.

Dzisiaj pojawiły się plotki o rzekomym odwołaniu walki Conora z Michaelem Chandlerem. Zaczęło się od usunięcia dwóch walk McGregora z oficjalnego kanału UFC. Jednak potwierdzeniem na odwołanie tego hitowego starcia może być usunięcie przez ESPN reklamy pay-per-view na galę UFC 303: McGregor vs Chandler.

W poście udostępnionym przez MMA Uncensored możemy przeczytać następującą treść:

Z ostatniej chwili: ESPN usunął reklamy na swojej stronie internetowej i w TV zapowiadające powrót Conora McGregora na UFC 303 przeciwko Michaelowi Chandlerowi.

Wczoraj McGregor odwołał ogromną konferencję prasową w Irlandii, spekulując w nocy na temat złych wiadomości dla organizacji i fanów.