Fani tenisa doczekali się – rozpoczął się jeden z najbardziej prestiżowych turniejów, Roland Garros. Największe gwiazdy światowego tenisa stawiły się na wielkoszlemowym turnieju, a wśród nich są również reprezentanci Polski. Superbet na okazję Ronalda Garrosa przygotował dla nas wiele bonusów i freebetów. Zapoznajcie się z promocją od bukmachera.

Roland Garros – codziennie freebety od Superbet

Niestety, już w pierwszej rundzie z turnieju Rolanda Garrosa odpadła Magdalena Linette. Polka przegrała z Leylah Fernandez 1:2 w setach i zbyt szybko pożegnała się z turniejem. Dopingujemy jednak mocno pozostałych reprezentantów Polski, wśród których są Hubert Hurkacz, Magdalena Fręch i Iga Świątek. Polak miał spory problem już w I. rundzie z pokonaniem Davida Goffina, ale na szczęście udało mu się po trzech godzinach i 39 minutach rywalizacji pokonać Belga.

Iga Świątek zmagania podczas Rolanda Garrosa rozpocznie we wtorek. jej rywalką będzie Cristina Bucsa. Naturalnie to Polka jest faworytką w oczach najlepszych bukmacherów. Mimo gorszego okresu, pozostaje ona liderką światowego rankingu WTA. Pamiętajcie, że na naszej stronie internetowej znajdziecie wiele darmowych typów bukmacherskich na mecze Rolanda Garrosa, a także wiele innych wydarzeń. Warto odwiedzać zakładkę Typy Dnia regularnie.

Regulamin

Zasady promocji Superbet

Żeby wziąć udział w promocji Superbet, należy zaakceptować udział, a później postawić zakład SINGIEL lub MULTI za min. 50 zł na mecze tenisa rozgrywane w ramach turnieju Roland Garros z bieżącego dnia. Jeśli kupon okaże się przegrany, bukmacher nagrodzi nas bonusem w wysokości 25 zł. Oferta promocyjna obowiązuje od 28 maja aż do 11 czerwca, czyli przez cały okres trwania Rolanda Garrosa! Czas na wykorzystanie freebetu to 3 dni. A jeśli nie macie konta na Superbet, załóżcie je z naszym kodem promocyjnym. W ten sposób uzyskacie dostęp do bonusu powitalnego Superbet.

Warunki promocji Superbet