Kolejne dni września przyniosą nam liczne sportowe emocje. Po krótkiej przerwie reprezentacyjnej do gry powrócą najlepsze ligi piłkarskie Europy. W najbliższą sobotę czeka nas chociażby mecz obecnego Mistrza Anglii, Manchesteru City. The Citizens zmierzą się z londyńskim West Hamem. Bukmacher Fortuna ma do zaoferowania ciekawą promocję, dzięki której można zgarnąć codzienne doładowanie 10 pln na okres sześciu miesięcy! Jak skorzystać ze wspomnianej promocji?

Codzienne doładowanie

W ramach 5. kolejki hiszpańskiej La Liga FC Barcelona podejmie Real Betis. Początek starcia już w najbliższą sobotę o 21:00. W niedzielę Real Madryt zagra z Realem Sociedad. Z kolei w Anglii Arsenal powalczy z Evertonem. Gdyby tego było mało, czekają nas rozgrywki fazy play-off Mistrzostw Europy w Siatkówce. Niemniej jednak skupmy się na wspomnianej promocji. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 10 pln w punktach przez pół roku dla graczy z największą liczbą wygranych kuponów w czasie trwania promocji. Jakie są warunki skorzystania z bonusu?

Już dziś odbierz bonus i zgarnij doładowanie na sześć miesięcy

Regulamin

W celu skorzystania z promocji należy w dniach 13.09-30.09.2023 stawiać kupony za dowolną stawkę. Kupon powinien być zakładem typu AKO lub Solo. Minimalny kurs pojedynczego zdarzenia to 1.20. Dotyczy jedynie oferty przedmeczowej. Trzy osoby, które w czasie trwania promocji wygrają największą liczbę kuponów, zostaną nagrodzone codziennym doładowaniem 10 pln w punktach FKP przez sześć miesięcy. W podsumowaniu kupony muszą być unikalne - identyczne kupony zostaną policzone jako jeden zakład.

  • W dniach 13.09-30.09 stawiaj kupony Solo lub AKO za dowolną stawkę
  • Minimalny kurs poj. zdarzenia musi wynieść 1.20
  • Dotyczy jedynie oferty przedmeczowej
  • Trzy osoby, które w czasie trwania promocji wygrają największą liczbę kuponów, zostaną nagrodzone codziennym doładowaniem 10 pln w punktach FKP przez sześć miesięcy