Speluna MMA 2, czyli czas na kolejne wydarzenie tej organizacji. Co już wiadomo o drugiej gali Speluna MMA?

Kiedy Speluna MMA 2?

Kiedy Speluna MMA 2? Dokładny termin drugiej gali Speluna MMA nie został jeszcze podany przez organizatorów, ale z racji tego, że na oficjalnym kanale na YouTube pojawiają się filmiki z przygotowań zawodników do gali Speluna MMA 2, wygląda na to, że będzie to druga połowa 2022 roku.

Gdzie Speluna MMA 2?

Również to, gdzie Speluna MMA 2 się odbędzie, jak na razie nie jest jeszcze jasne. Chyba nikt nie miałby nic przeciwko, gdyby druga gala odbyła się w równie urokliwej lokalizacji, co premierowe wydarzenie tej federacji.

Zobacz także – Speluna MMA. Zawodnicy, włodarze, zasady

Speluna MMA 2 PPV

Czy Speluna MMA 2 będzie w PPV? Jak na razie nie ma na ten temat informacji. Być może transmisja Speluna MMA 2 - podobnie jak w przypadku pierwszej gali - będzie darmowa na kanale na YouTube organizacji.

Speluna MMA 2 bilety

Jeśli Speluna MMA 2 odbędzie się w podobnej lokalizacji, co pierwsza gala, bilety na drugą galę nie będą dostępne w sprzedaży. Być może jednak organizatorzy zorganizują wydarzenie w takim miejscu, żeby wejściówki były dostępne dla kibiców.

Speluna MMA 2 konferencja

Konferencja przed galą Speluna MMA 2 z pewnością będzie ważnym wydarzeniem, jeśli chodzi o marketing przed drugim wydarzeniem tej federacji. Konferencja przed pierwszą galą cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród internautów, więc zapewne podobnie będzie tym razem.

Speluna MMA 2 ważenie

Ważenie przed galą Speluna MMA 2 planowo powinno odbyć się dzień przed wydarzeniem. Wówczas przekonamy się, ile ważą zawodnicy, którzy zostali zakontraktowani na tę galę.

Kto na Speluna MMA 2?

Kto zawalczy na Speluna MMA 2? Im bliżej gali, tym z pewnością poznamy na ten temat więcej konkretów. Organizatorzy zapowiedzieli, że na gali Speluna MMA 2 do ringu wrócą między innymi mistrz Adam Wiewióra czy legendarny Major Suchodolski. Swoje pojedynki mają stoczyć również Tadzik czy Orzeł.

Walki Speluna MMA 2

Walki Speluna MMA 2 to między innymi super fight, w którym zmierzą się Major Suchodolski i Maximus. Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kto będzie rywalem Wiewióry w walce o pas mistrzowski Speluna MMA.

Zawodnicy Speluna MMA 2

Zawodnicy Speluna MMA 2 to między innymi Wiewióra, Major, Orzeł czy Tadzik. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne ogłoszenia organizatorów!

Bukmacher Speluna MMA 2

Jak na razie nie wiadomo, czy jakiś bukmacher wystawi kursy na galę Speluna MMA 2. Po pierwszej gali organizatorzy mówili, że chcieliby nawiązać współpracę z jakimś polskim bukmacherem, więc być może tego typu kroki zostały poczynione.

Karta walk Speluna MMA 2

Karta walk Speluna MMA 2 zawiera już kilka nazwisk czy pseudonimów. Czekamy na więcej!

Adam Wiewióra vs TBA - walka o pas
Major vs Maximus
Orzeł vs TBA
Tadzik vs TBA