Druga gala Royal Division, czyli wygląda na to, że włodarze nie planują odpuścić i chcą zorganizować galę Royal Division 2. Co już wiadomo o tym wydarzeniu?

Data gali?
Miejsce gali?
Transmisja galiPPV
Gwiazdy gali?

Kiedy Royal Division 2?

Jak na razie termin drugiej gali Royal Division nie jest znany. Wielu kibiców i obserwatorów spodziewało się zakończenia działalności federacji po tym, co wydarzyło się na pierwszej gali, jednak wygląda na to, że projekt będzie kontynuowany.

Gdzie Royal Division 2?

Również to, gdzie odbędzie się Royal Division 2, nie jest jak na razie jasne. Przy okazji pierwszej gali włodarze mieli ogromny problem ze znalezieniem miejsca do zorganizowania wydarzenia. Ostatecznie wyszedł z tego ogromny skandal, więc można domniemać, że znalezienie obiektu, który zgodzi się gościć drugą galę Royal Division, będzie dla przedstawicieli organizacji sporym wyzwaniem.

Royal Division 2 PPV

Wiadomo już, że druga gala Royal Division będzie transmitowana w systemie PPV. W jednym z materiałów włodarze federacji zapowiedział bowiem, że każdy, kto wykupił dostęp do PPV na pierwszą galę, w ramach rekompensaty będzie mógł za darmo obejrzeć galę Royal Division 2.

Royal Division 2 bilety

Informacja o biletach na Royal Division 2 zostanie zapewne podana wówczas, gdy będzie już wiadomo, gdzie odbędzie się druga gala Royal Division.

Zobacz także: Royal Division historia, włodarze

Jak przyznał w jednym z materiałów Tomek Olejnik, medialny włodarz federacji, federacja planuje zorganizować drugą galę "na dużym obiekcie".

Royal Division 2 konferencja

Konferencja przed galą Royal Division 2 z pewnością będzie ważnym wydarzeniem promocyjnym. Przedstawiciele federacji będą musieli podczas niej zmierzyć się zarówno z pytaniami dotyczącymi drugiej gali, jak i przede wszystkim na temat tego, co tak naprawdę wydarzyło się przy okazji premierowego wydarzenia spod szyldu Royal Division.

Kto na Royal Division 2?

Kto zawalczy na drugiej edycji Royal Division? Jak na razie nie ma na ten temat żadnych informacji. W związku z tym, co działo się przy okazji pierwszej gali, znalezienie wartościowych i medialnych zawodników z pewnością nie będzie dla federacji łatwym zadaniem.

W Polsce jest bowiem tak dużo federacji typu freak fight, że walczenie dla federacji, która nie popisała się organizacyjnie przy stworzeniu pierwszej gali, może nie być szczególnie atrakcyjną perspektywą dla wielu zawodników i influencerów.

Walki Royal Division 2

Walki na drugiej gali Royal Division nie są więc jeszcze ogłoszone. W materiale na kanale Olejnika rzekomy włodarz federacji zapowiadał, że chcą dać kibicom to, czego oczekują, czyli prawdziwy freak fight.

Można więc domniemać, że zapowiedzi pojedynków, które ostatecznie nie doszły do skutku na pierwszej gali, tym razem zostaną zorganizowane i w klatce na drugiej gali Royal Division zobaczymy między innymi siedmioro zawodników walczących każdy na każdego czy inne nietypowe zestawienia.

Zawodnicy Royal Division 2

Zawodnicy Royal Division 2 nie zostali jeszcze ogłoszeni. Przy okazji pierwszej gali wielu zawodników odmówiło występu w ostatniej chwili, widząc to, jak została zorganizowana premierowa edycja. Nie wiadomo więc, czy któryś z nich znajdzie się na liście, jeśli chodzi o zawodników drugiej gali Royal Division.

Bukmacher Royal Division 2

Czy jakiś polski bukmacher wystawi kursy na drugą galę Royal Division? Jest to mało prawdopodobne biorąc pod uwagę to, jaką reputacją cieszy się federacja i jakie kontrowersje towarzyszyły pierwszej gali.

Karta walk Royal Division 2

Karta walk drugiej gali Royal Division jest więc jak na razie kompletnie pusta. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na pierwsze ogłoszenia federacji.


Jaki jest termin Royal Division 2?
Termin drugiej gali Royal Division nie jest jeszcze znany.
Kto zawalczy na Royal Division 2?
Jak na razie nie wiadomo, kto zawalczy na Royal Division 2.