Organizacja Sławomira Peszko i Lexy Chaplin idzie z duchem trendów, jakie panują we freak fightach! Już niebawem zobaczymy galę CLOUT MMA 1, która będzie ich debiutem na rynku. Odbędzie się 5 sierpnia 2023 roku na warszawskim Torwarze. To jednak nie koniec niespodzianek, jakie zostały przygotowane przez federację. Okazuje się bowiem, że ruszają z kolejnym projektem. Czym jest AKADEMIA CLOUT CHASER?

AKADEMIA CLOUT CHASER - Nowy projekt CLOUT MMA

Aktualnie dwie konkurencyjne federacje - CLOUT MMA i Fame MMA - prześcigają się do zaskakiwania swoich fanów. Organizacje często decydują się na ogłoszenia, czy organizowanie ważnych eventów w jednym czasie. Sprawia to, że widzowie muszą wybierać, co bardziej ich interesuje. Teraz czas na projekt, który jest bardzo podobny do tego mającego miejsce w Fame MMA jeszcze jakiś czas temu. Czym jest AKADEMIA CLOUT CHASER?

Oczywiście, jest to nic innego jak możliwość zdobycia sławy i dostania się do federacji. Jak wiadomo, często zdarza się, że dzięki udziałowi we freakowej gali jej uczestnicy zyskują większą popularność. W tym świecie jest już parę nazwisk, które wzięły się znikąd, a teraz brylują w mediach społecznościowych. CLOUT MMA postanowiło dać szansę tym, którzy do tego dążą. Projekt przypomina nieco Hype MMA organizowane przez konkurencję.

Na ten moment nie wiadomo zbyt wiele na temat tego odłamu federacji. Co ciekawe, fani przyznają, że jeśli sama gala dobrze wypadnie, to również akademia może odnieść sukces. Dodatkowo federacja zapewnia, że już niebawem poznamy więcej informacji w tym zakresie. Być może poznamy nowych zawodników, którzy zasługują na większą uwagę!