Clout MMA 4 z pewnością rozbudza emocje kibiców. W klatce zobaczymy bowiem takich zawodników jak Jacek Murański, Marcin Najman, Lexy Chaplin czy Dawid Załęcki. Gdzie obejrzeć Clout MMA 4 za darmo?

Clout MMA 4 - darmowy stream

Gala Clout MMA 4 za darmo? Transmisja gali Clout MMA 4 za darmo nie jest możliwa. Od pierwszej edycji federacja Clout MMA zdecydowała się na transmitowanie swoich wydarzeń wyłącznie w systemie PPV. Tak samo będzie również w przypadku Clout MMA 4. Całą galę w pełni można typować z kodem promocyjnym Fortuna, który gwarantuje darmowe 20 PLN bez depozytu!

Zawód Typer wychodzi jednak naprzeciw oczekiwaniom kibiców i na naszym portalu możesz za darmo śledzić wyniki Clout MMA 4 i relację tekstową. Wystarczy kliknąć poniższy baner.

clout mma 4 relacja

Clout MMA 4 - darmowa transmisja

Federacje freakowe przyzwyczaiły jednak fanów do tego, że początek gal jest transmitowany za darmo na oficjalnych kanałach organizacji na YouTube. Na identyczny rodzaj promocji zdecydowano się przy okazji Clout MMA 4.

Na gali Clout MMA 4 za darmo będzie można obejrzeć dwa pierwsze pojedynki. Patrząc na kartę walk, darmowe starcia to starcia Rekordzista vs Boro oraz Lizak vs Sequento.

Specjalną ofertę przygotował również bukmacher Fortuna. Dla użytkowników, którzy posiadają aktywne konto w Fortunie i w ciągu ostatnich 7 dni postawią dowolny kupon za min. 2 PLN, walka Omielańczuk vs Minda zostanie udostępniona za darmo w Fortuna TV.

Cała gala Clout MMA 4 za darmo?

Gdzie obejrzeć całą galę Clout MMA 4 za darmo? Jeżeli chcemy obejrzeć całą galę Clout MMA 4 w PPV, to należy wykupić do niej dostęp. Transmisja Clout MMA 4 PPV kosztuje 39,99 PLN lub 44,99 PLN. Zakupu możemy dokonać wyłącznie na stronie cloutmma.tv.