To już dziś premierowa edycja gali Clout MMA. Wydarzenie odbędzie się w hali Torwar w Warszawie, a kibice będą świadkami aż 13 walk. Jakie są najlepsze typy na Clout MMA 1? Sprawdź w poniższym artykule!

Clout MMA 1 kursy

Gala Clout MMA 1, którą można typować u bukmachera Fortuna (odbierz kod promocyjny Fortuna) rozpocznie się o godzinie 19:00. Karta walk zawiera wiele niezwykle interesujących starć, jednak w niektórych pojedynkach bukmacherzy widzą zdecydowanych faworytów. Według ekspertów największe szanse na zwycięstwo mają Zbigniew Bartman oraz Andrzej Fonfara. Kurs na ich wygraną wynosi bowiem zaledwie 1.07.

Clout MMA 1 typy

Clout MMA 1 typy mogą być bardzo ciekawe, bowiem podczas nadchodzącej gali odbędzie się aż 13 pojedynków. Jest zatem z czego wybierać. W naszym typowaniu wybraliśmy cztery zdarzenia, które łącznie dają kurs 6.88. Sprawdź typy na Clout MMA 1!

Piotr Pająk vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski

Sobierajski w swojej pierwszej walce z Kamilem Hassem udowodnił, że ma wysokie umiejętności pięściarskie i potrafi wykorzystać swoje dobre warunki fizyczne. W starciu z Pająkiem nie będzie faworytem, jednak według nas postawi on wystarczający opór, aby nie przegrać przed czasem. Sobierajski może nawet przeważać w wymianach na ręce, jednak kopnięcia powinny zapewnić wygraną Pająkowi.

 

Sprawdź wyniki Clout MMA

 

TYP: Pierwszy zawodnik wygra na punkty
KURS: 2.15

Monika "Najlepsza polska dziennikarka" Laskowska vs Nikola "Nikita" Biela

W walce Nikoli z Moniką Laskowską powinniśmy zobaczyć bardzo dużo chaosu od pierwszych sekund, czyli to co widzieliśmy podczas pierwszych walk kobiet we freak fightach. Historia pokazuje, że te pojedynki kończyły się błyskawicznie. Tak było bowiem w walce Moniki Godlewskiej z Martą Linkiewicz czy Ewelina "Eweloną" Kubiak, a także w starciu Linkiewicz vs Lil Masti. Przewidujemy podobny scenariusz również w pojedynku Nikity z Laskowska.

TYP: Koniec w 1 rundzie
KURS: 1.90

Adrian Cios vs Łukasz "Magical Jr" Malankowski

Wszystko w tej walce przemawia za Łukaszem Malankowskim. Jest on wyższy, silniejszy, ale również wydaje się, że Magical Jr jest mocniejszy psychicznie. Adrian Cios jest natomiast po trzech porażkach z rzędu. W żadnej z tych walk nie zaprezentował ani jakichkolwiek umiejętności, a tym bardziej woli walki. Swój ostatni pojedynek przegrał bowiem w zaledwie 13 sekund. Dla Malankowskiego powinna być to zatem łatwa robota.

TYP: Łukasz "Magical Jr" Malankowski
KURS: 1.37

Tomasz Sarara vs Jay Silva

Walka Sarary z Silvą będzie bez wątpienia jednym z najbardziej sportowych pojedynków na całej karcie walk Clout MMA 1. Polak powinien jednak bez większych problemów pokonać rywala. Trzeba bowiem przyznać, że Silva na ten moment dorabia do emerytury, natomiast Sarara jeszcze do niedawna walczył w KSW. Dodatkowo starcie to odbędzie się w K-1, czyli najlepszej formule dla Sarary.

TYP: Tomasz Sarara
KURS: 1.23

Clout MMA kod promocyjny

Bukmacher Fortuna przygotował specjalny bonus na obstawianie Clout MMA 1. Kliknij powyższy baner i zarejestruj konto z naszym kodem, pamiętając o zgodach marketingowych. W zamian dostaniesz darmowe 20 PLN na start, 10 PLN Freebet przy pierwszej wpłacie na konto oraz trzy zakłady bez ryzyka na łączną kwotę 600 zł!