Już w najbliższą sobotę będziemy świadkami siódmego wydarzenia organizowanego przez federację Prime Show MMA. Organizatorzy przygotowali na ten wieczór 10 pojedynków oraz Igrzyska Gladiatorów, które są dla widzów nowością. Pierwszym pojedynkiem w klasycznej karcie jest walka Michała Cichego i Marka Jówko. O której walka Cichy vs Jówko?

Cichy vs Jówko - data

Pojedynek, w którym zmierzą się Michał Cichy i Marek Jówko został zaplanowany na sobotę 13 stycznia 2024 roku. Jeśli chodzi o początek całego wydarzenia, to powinien się on odbyć w granicach godziny 20:00.

Tę walkę, jak i pozostałe pojedynki na Prime Show MMA 7 możecie obstawiać, wykorzystując kod promocyjny Fortuna. Jego użycie może wam zagwarantować bonus powitalny, którego łączna kwota wynosi 335 PLN!

Fortuna bonus na start

O której godzinie walka Cichy vs Jówko?

Choć pojedynek Michała Cichego z Markiem Jówko plasuje się jako pierwszy w karcie walk, to najprawdopodobniej poprzedzą go Igrzyska Gladiatorów podczas Prime Show MMA 7. Według planowanego czasu to starcie powinno odbyć się około 21:00-21:15. Warto jednak obserwować relację i wyniki na żywo Prime MMA 7, aby być na bieżąco i nie przegapić żadnego starcia tego wieczoru.

Wszystkie walki Prime Show MMA 7