No i mamy co-main event gali KSW 85 - Chuzhigaev vs Gnidko, czyli walka o pas wagi półciężkiej! Ibragim do tej pory miał nieskazitelne konto z bilansem 3-0-0, a kursy przewidywały właśnie jego wygraną.

Chuzhigaev dusi Gnidko w drugiej rundzie walki

Chuzhigaev zajął środek klatki, gdy Gnidko szukał wymiany. Ibragim został powalony, ale udało mu się szybko wstać. Ukrainiec miał przez chwilę rywala na siatce, docisnął go i obalił kolejny raz! Wszedł on za plecy rywala zadając masę ciosów. Gnidko szukał wpięcia do duszenia, jednak Chuzhigaev zachował czujność i po chwili udało mu się uciec. Zawodnicy w tym momencie byli wyraźnie zmęczeni - już na tym etapie widać było, że walka nie ma szans potrwać pełnych pięciu rund.

Już na samym początku drugiej rundy Bohdan obalił, ale tym razem Ibragim od razu wraca na nogi. Następnym razem to Chuzhigaev zdecydował się na obalenie - i mu się udało! Ukrainiec został wepchnięty w siatkę, nie wyglądało to zbyt ciekawie. Jednak udało się mu się wyjść i walka wróciła do stójki. Ibragim skutecznie i szybko dał radę przejść w dosiad. Nagle wpiął duszenie trójkątne rękoma, i koniec! W tym momencie Gnidko odklepał!

I właśnie w ten efektowny sposób Ibrahim Chuzhigaev pokonał Bogdana Gnidko przez poddanie w rundzie drugiej. Zawodnicy kulturalnie porozmawiali ze sobą po walce, przytulili się i zbili piątkę.

 

Sprawdź wszystkie wyniki KSW 85.