Już w zbliżającą się sobotę będziemy świadkami 7 gali organizacji Prime Show MMA. 10 walk i Igrzyska Gladiatorów zwiastują całą masę emocji i zaskakujących zwrotów akcji. W jednym ze starć zobaczymy Tomasza "Chica" Galewskiego i Andrzeja "Żuroma" Żuromskiego. O której godzinie walka Chic vs Żurom?

Chic vs Żurom - data

Pojedynek Chica z Żuromem odbędzie się podczas gali Prime Show MMA 7, która została zaplanowana na sobotę 13 stycznia 2024 roku. Zaplanowaną godziną na otwarcie wydarzenia jest 20:00.

Zarówno to starcie, jak i inne walki tej gali będą możliwe do obstawiania przy pomocy kodu promocyjnego Fortuna. Dzięki jego użyciu możecie liczyć na otrzymanie bonusów, których łączna wartość będzie wynosiła nawet do 355 PLN!

Fortuna bonus na start

O której godzinie jest walka Chic vs Żurom?

Pojedynek Chica z Żuromem znajduje się na jednej z początkowych pozycji w karcie głównej walk zaplanowanych na ten sobotni wieczór. Z tego też względu najpewniej zobaczymy go około godziny 20:00. Aby jednak być na bieżąco z każdym starciem, koniecznie obserwujcie relację i wyniki na żywo Prime Show MMA 7.

Wszystkie walki Prime Show MMA 7